Events Manager - en to sl_SI translation catalogue (1299 entries)

[ctx: [Date] - [Name] wrote]
en: %1$s - %2$s wrote
sl_SI: %1$s - %2$s napisal

en: Select yes to select location from a drop-down menu; location selection will be faster, but you will lose the ability to insert locations with events
sl_SI: Izberite Da, da izberete lokacijo na spustnem meniju; Izbor lokacije se bo hitreje, vendar boste izgubili sposobnost, da vstavite lokacije z dogodki

en: Override Excerpts with Formats?
sl_SI: Preglasijo Odlomki s formati?

en: These formats can be used on %s pages or on other areas of your site displaying an %s.
sl_SI: Te oblike se lahko uporablja na %s strani ali na drugih področjih vaše spletne strani, ki prikazujejo za %s.

en: The format of a single %s page title.
sl_SI: Oblika enotnega %s  naslovna stran.

en: The format used to display %s content on single pages or elsewhere on your site.
sl_SI: Format se uporablja za prikaz %s vsebnost na posameznih straneh ali kje drugje na vaši strani.

en: %s Excerpts
sl_SI: %s Odlomki

en: These formats can be used when WordPress automatically displays %s excerpts on your site and %s is enabled in your %s settings tab.
sl_SI: Te oblike se lahko uporablja, ko WordPress samodejno prikaže %s odlomkov na vašo spletno stran in% s je omogočena v zavihku nastavitve vašega %s.

en: %s excerpt
sl_SI: %s odlomek

en: Used if an excerpt has been defined.
sl_SI: Uporablja, če je bil odlomek opredeljena.

en: %s excerpt fallback
sl_SI: %s odlomek alternativni

en: Used if an excerpt has not been defined.
sl_SI: Uporabi, če je odlomek ni bil opredeljen.

en: Enter a number.
sl_SI: Vnesite številko.

en: Distance Values
sl_SI: Oddaljenost Vrednote

en: The numerical units shown to those searching by distance. Use comma-seperated numers, such as "25,50,100".
sl_SI: Številčne enote izkazalo, da tiste, ki iščejo z razdaljo. Uporabite vejico ločene številke, kot je "25,50,100 ".

en: The format of a single %s page.
sl_SI: Oblika strani %s singla.

en: Override Excerpt with Formats?
sl_SI: Preglasijo Odlomek s formati?

en: This setting is not applicable when using payment gateways, see individual gateways for approval settings.
sl_SI: Ta nastavitev ne velja pri uporabi plačilnih prehode, glejte posameznih kanalov za nastavitev odobritve.

en: Event Reapproved
sl_SI: Dogodek ponovno odobrena

en: If you enable tips, this information will be shown, which can include HTML.
sl_SI: Če omogočite nasvete, bodo prikazane te informacije, ki lahko vključujejo HTML.

en: Please speficy what days of the week this event should occur on.
sl_SI: Prosimo, navedite, kaj dni v tednu, bi moral ta dogodek na.

en: Quantity
sl_SI: Količina

[ctx: before or after]
en: %s the event starts
sl_SI: %s e začne dogodek

en: Before
sl_SI: Pred

en: After
sl_SI: Po

en: at
sl_SI: pri

en: Submit %s
sl_SI: Predloži  %s

en: Update %s
sl_SI: Posodobite %s

en: The list is wrapped in a %s tag, so if an %s tag is not wrapping the formats below it will be added automatically.
sl_SI: Seznam je zavit v %s tag, tako da, če je %s tag ne zavijanje formate spodaj bo dodana samodejno.

en: No Locations message
sl_SI: Ne Lokacije sporočilo

en: In single ticket mode, users can only create one ticket per event (and will not see options to add more tickets).
sl_SI: V načinu za enega vozovnice, lahko uporabniki ustvarijo le eno vstopnico na dogodek (in ne boste videli možnosti, da dodate več vstopnic).

en: The maximum allowed width for images uploads
sl_SI: Največja dovoljena širina za slike dodane

en: The minimum allowed width for images uploads
sl_SI: Najmanjša dovoljena širina za slike dodane

en: Events page grouping header
sl_SI: Glava dogodki stran združenje

en: Choose how to format your group headings.
sl_SI: Izberite, kako oblikovati svojo glavo headings.ing skupine

en: #s will be replaced by the date format below
sl_SI: #s  bo zamenjal format datuma spodaj

en: Events page grouping date format
sl_SI: Stran dogodki format datuma združenje

en: Choose how to format your group heading dates. Leave blank for default.
sl_SI: Izberite, kako oblikovati vaša skupina tarifne rok. Pustite prazno za privzeto.

en: This is only used when showing events from other blogs.
sl_SI: Izberite, Kako oblikovati in vaša skupina tarifne rok. Pustite prazno ZA Privzeti.

en: Default distance
sl_SI: Privzeta razdalja

en: Default distance unit
sl_SI: Enota privzeta razdalja

en: Show distance options?
sl_SI: Prikaži možnosti razdalje? Ce enota

en: Default Country
sl_SI: Privzeto Unit Država

en: Search form will be pre-selected with this country, if searching by country is disabled above, only search results from this country will be returned.
sl_SI: Obrazec za iskanje bo predhodno izbran s to državo, če je iskanje po državi onemogočeno zgoraj, bodo le rezultati iskanja iz te države, se je vrnil.

en: Default %s color
sl_SI: Privzeta %s  barva

en: RSS Scope
sl_SI: RSS Področje

en: Looking for the rest of the FullCalendar Options? They've moved <a href="%s">here</a>, the options below are for overriding specific bits relevant to Events Manager.
sl_SI: Iščejo preostale Možnosti FullCalendar? Ti si se preselil <a href="%s">here</a>, možnosti nadaljevanju so zaradi prevladujočih posebnih bitov pomembne za Manager Events.

en: Override calendar on events page?
sl_SI: Preglasijo koledar na strani prireditve?

en: If set to yes, the FullCalendar will be used instead of the standard calendar on the events page.
sl_SI: Če je nastavljena na Da, bo poln koledar se uporablja namesto standardnega koledar na strani prireditve.

en: Override calendar shortcode?
sl_SI: Preglasijo koledar shortcode?

en: Overrides the default calendar shortcode. You can also use [events_fullcalendar] instead.
sl_SI: Preglasi privzeto koledar shortcode. Lahko uporabite tudi [dogodkov fullcalendar] namesto.

en: Event title format
sl_SI: Naslov dogodka formatead.

en: HTML is not accepted.
sl_SI: HTML ni sprejeta.

en: Event tooltips format
sl_SI: Format tooltips dogodkov

en: Remove Image
sl_SI: Odstranite sliko

en: Within
sl_SI: Znotraj

en: We are going to use %s for searching.
sl_SI: Bomo uporabili %s za iskanje.

en: If this is incorrect, click cancel and try a more specific address.
sl_SI: Če je to napačno, kliknite prekličete in poskusite bolj specifično naslov.

en: Tag Related Placeholders
sl_SI: CE JE bi napačno, kliknite pokličete v poskusite bolj specifično NASLOVA.

[ctx: hex format]
en: Colors must be in a valid %s format, such as #FF00EE.
sl_SI: Barve morajo biti v veljavni% s formatu, kot je #FF00EE.

en: This setting was not changed.
sl_SI: Ta nastavitev ni bila spremenjena.

en: Please enter your Location ID, or leave blank for no location.
sl_SI: Prosimo, vnesite Lokacija ID, ali pustite prazno, če ne location.

en: Please enter your Location ID.
sl_SI: Prosimo, vnesite Lokacija ID.

en: Please add a User ID.
sl_SI: Prosimo, vnesite uporabniško ime.

en: Styling Options
sl_SI: Možnosti za oblikovanje pričeske

en: Events Manager imposes a minimal amount of styling on websites so that your themes can take over.
sl_SI: Manager dogodki določa najmanjši znesek styling na spletnih straneh, tako da lahko vaše teme prevzame.

en: Below are some additional options for individual pages and sections, which you can turn on to enforce custom styling provided by the plugin or off if you want to do your own custom styling.
sl_SI: Spodaj so nekatere dodatne možnosti za posamezne strani in oddelkov, ki se lahko obrnejo na uveljavljanje meri styling, ki jih plugin ali izklopite, če želite narediti svojo lastno meri styling.

en: Search forms
sl_SI: Išči obrazci

en: Event/Location admin pages
sl_SI: Dogodek/Location admin strani

en: Booking admin pages
sl_SI: Rezervacije admin strani

en: Events list page
sl_SI: Seznam dogodkov strani

en: Locations list page
sl_SI: eznam lokacij stran

en: Event booking forms
sl_SI: Obrazci za rezervacijo dogodek

en: Categories list page
sl_SI: Seznam kategorij stran

en: Tags list page
sl_SI: Seznam Tags stran

en: Show locations search?
sl_SI: Prikaži lokacije iskati?

en: If set to yes, a search form will appear just above your list of locations.
sl_SI: Prikaži Lokacije iskati?

en: This page is where people that have made bookings for an event can go and view their previous bookings.
sl_SI: Ta stran je, če lahko gredo ljudje, ki so se rezervacije za dogodek in si ogledate njihove predhodne rezervacije.

en: Users with the relevant permissions can manage their own events and bookings to these events on the following pages.
sl_SI: Uporabniki z ustreznimi dovoljenji lahko upravljate svoje dogodke in rezervacije na te dogodke na naslednjih straneh.

en: Main Search Fields
sl_SI: Glavni iskanja Fields

en: Label
sl_SI: Nalepke

en: Geolocation Search
sl_SI: Geolocation Iskanje

en: Show geolocation search?
sl_SI: Prikaži geolokacijskih iskanju?

en: Advanced Search Fields
sl_SI: Napredno iskanje Fields

en: Enable advanced fields?
sl_SI: Omogočajo napredne polja?

en: Enables additional advanced search fields such as dates, country, etc.
sl_SI: Omogoča dodatne napredno iskanje polja, kot so datum, državo, etc.ced področjih?

en: If there's no fields to show in the main search section, this button will be used instead at the bottom of the advanced fields.
sl_SI: Če je ni polja za prikaz v glavni del iskanja, bo ta gumb se namesto na dnu naprednih področjih.

en: Hidden by default?
sl_SI: Privzeto skrita?

en: If set to yes, advanced search fields will be hidden by default and can be revealed by clicking the "Advanced Search" link.
sl_SI: Če je nastavljena na Da, bo napredno iskanje polja privzeto skrita in se lahko pokazala s klikom na "Advanced Search" povezavo.

en: Show label
sl_SI: Prikaži oznako

en: Appears as the label for this search option.
sl_SI: Zdi se, kot nalepke za to možnost iskanja.

en: Hide label
sl_SI: Skrij nalepka

en: Dates
sl_SI: Datumi

en: Categories dropdown label
sl_SI: Oznaka kategorije dropdown

en: Region
sl_SI: Regija Label

en: State/County
sl_SI: Država/County

en: City/Town
sl_SI: Mesto Kraj

en: Maximum spaces per booking
sl_SI: Največje prostori na rezervaciji

en: If the user tries to make a booking with spaces that exceeds the maximum number of spaces per booking.
sl_SI: Če uporabnik poskuša narediti rezervacijo s prostori, ki presega maksimalno število mest na rezervaciji.

en: %d will be replaced by a number.
sl_SI: %d se nadomesti s številko.

en: Show Advanced Search
sl_SI: Prikaži Napredno iskanje

en: Hide Advanced Search
sl_SI: Skrij Napredno iskanje

en: Near...
sl_SI: Blizu ...

en: You cannot book more than %d spaces for this event.
sl_SI: Ne, ne moreš naročati več kot% d prostorov za ta dogodek.

[ctx: spaces per booking]
en: At least
sl_SI: Vsaj

en: spaces per booking
sl_SI: Prostori na rezervaciji

[ctx: spaces per booking]
en: At most
sl_SI: Kvečjemu

[ctx: time]
en: at
sl_SI: pri

en: Available until
sl_SI: Na voljo do

en: Available for
sl_SI: Na voljo

en: Everyone
sl_SI: Vsakdo

en: Logged In Users
sl_SI: Prijavljeni uporabniki

en: Guest Users
sl_SI: Gost Uporabniki

en: Restrict to
sl_SI: Omejijo na

en: Show Advanced Options
sl_SI: Prikaži Napredne možnosti

en: Hide Advanced Options
sl_SI: Skrij Napredne možnosti

en: Ticket Options
sl_SI: Možnosti vozovnic

en: Close Ticket Editor
sl_SI: Zapri Ticket Editor

en: Event Options
sl_SI: Možnosti dogodkov

en: Maximum Spaces Per Booking
sl_SI: Največje Spaces na rezervacijo

en: If set, the total number of spaces for a single booking to this event cannot exceed this amount.
sl_SI: Če je nastavljeno, skupno število prostorov za eno rezervacijo za ta dogodek ne sme preseči tega zneska.

en: Leave blank for no limit.
sl_SI: Pustite prazno za brez omejitve.

en: RSS limit
sl_SI: RSS meja

en: Default map width
sl_SI: Privzeto map širina

en: Can be in form of pixels or a percentage such as %s or %s.
sl_SI: Lahko v obliki pik ali v odstotku, kot %s ali %s.

en: Default map height
sl_SI: Privzeta višina map

en: These settings will only apply to the image uploading if using our front-end forms. In your WP admin area, images are handled by WordPress.
sl_SI: Te nastavitve bodo veljale le za slike nalaganje, če uporabi naših front-end obrazce. V vašem WP admin območje, se slike shranijo WordPress.

en: Upcoming Events
sl_SI: Prihajajoči dogodki

en: Note that assigning a %s page above will override this archive if the URLs collide (which is the default setting, and is recommended for maximum plugin compatibility). You can have both at the same time, but you must ensure that your page and %s slugs are different.
sl_SI: Upoštevajte, da bo dodeljevanje % s strani zgoraj povozite arhiv URL-trčijo (kar je privzeta nastavitev in je priporočljiva za optimalno združljivost plugin). Lahko imaš oboje hkrati, vendar morate zagotoviti, da so na svojo stran in % s polži razlikujejo.

en: Note that assigning a %s page above will override this archive if the URLs collide (which is the default settings, and is recommended for maximum plugin compatibility). You can have both at the same time, but you must ensure that your page and %s slugs are different.
sl_SI: Upoštevajte, da bo dodeljevanje % s strani zgoraj preglasijo to arhiv, če URL-trčijo (kar je privzeta nastavitev in je priporočljiva za optimalno združljivost plugin). Lahko imaš oboje hkrati, vendar morate zagotoviti, da se vaša stran %s polži different.mmended za največjo združljivost plugin). Lahko imaš oboje hkrati, vendar morate zagotoviti, da so na svojo stran in %s polži razlikujejo.

en: Month format
sl_SI: Mesec format

en: The format of the month/year header of the calendar.
sl_SI: Oblika / leto glavi meseca koledarja.

en: iCal Description
sl_SI: iCal Opis

en: The description of the event that will appear in the calendar.
sl_SI: Opis dogodka, ki se bo pojavil v koledarju.

en: iCal Location
sl_SI: iCal Kraj

en: The location information that will appear in the calendar.
sl_SI: Podatki o lokaciji, ki se bo pojavil v koledarju.

en: Show member-only tickets?
sl_SI: Prikaži le-članske vstopnice?

en: %s must be set to yes for this to work.
sl_SI: %s  mora biti nastavljena na Da, za to delo.

en: If there are member-only tickets, you can choose whether or not to show these tickets to guests.
sl_SI: Če so le-članskih vstopnic, ki jih lahko izberete, ali pokazati te vstopnice za goste.

en: If guests cannot make bookings, they will be asked to register in order to book. However, enabling this will still show available tickets.
sl_SI: Če gostje ne morejo narediti rezervacije, se bodo morali registrirati, da bi knjigo. Vendar pa bo to še vedno omogoča prikaz razpoložljivih vstopnic.

en: Registration Email Templates
sl_SI: Registracija Sets Email predlogo.

en: This is only applicable when %s is not active.
sl_SI: To se uporablja samo, če  %s ni aktivna

en: When a guest user makes a booking for the first time in Events Manager, a new user account is created for them and they are sent their credentials in a seperate email, which can be modified below.
sl_SI: Ko uporabnik Gost naredi rezervacijo prvič v Events Manager, je nov uporabniški račun ustvarjen za njih in so poslali svoje poverilnice v ločenem e-pošte, ki se lahko spremeni v nadaljevanju.

en: Registration email subject
sl_SI: Registracija email predmet

en: Registration email
sl_SI: Registracija email

en: %s is replaced by username and %s is replaced by the user password.
sl_SI: %s se nadomesti z uporabniškim imenom in %s se nadomesti z uporabniškim geslom.

en: You have successfully created an account at %s
sl_SI: Uspešno ste ustvarili račun na %s uporabniško geslo.

en: You can log into our site here : %s
sl_SI: Lahko se prijavite v vašo spletno stran tukaj:

en: To view your bookings, please visit %s after logging in.
sl_SI: Če si želite ogledati svoje rezervacije obiščite %s  nas po prijavi.

en: Sub Total
sl_SI: Vmesni seštevek

en: Discounts Before Taxes
sl_SI: Popusti pred davki

en: Taxes
sl_SI: Davki

en: Discounts (After Taxes)
sl_SI: Popusti (po davkih)

en: Each event spans %s day(s)
sl_SI: Vsak dogodek se razteza čezv %s dan

en: Email Sent.
sl_SI: Email poslano.

en: ERROR : Email Not Sent.
sl_SI: NAPAKA: Email ni bilo poslano.

[ctx: bookings]
en: No emails to send for this booking.
sl_SI: No, da pošljete e-pošto za to rezervacijo.

en: iCal Scope
sl_SI: iCal Področje

en: By using formats, you can control how your %s are displayed from within the Events Manager <a href='#formats' class='nav-tab-link' rel='#em-menu-formats'>Formatting</a> tab above without having to edit your theme files.
sl_SI: Z uporabo formatov, lahko nadzorujete, kako se vaša% s prikazana od znotrajEvents Manager <a href='#formats' class='nav-tab-link' rel='#em-menu-formats'>Formatting</a> tab above without having to edit your theme files.

en: Event archives scope
sl_SI: Arhiv dogodkov obseg

en: %s are a <a href="%s" target="_blank">WordPress custom taxonomy</a>.
sl_SI: %s are a <a href="%s" target="_blank">WordPress meri taksonomija</a>.

en: %s can be displayed just like normal WordPress custom taxonomies in an archive-style format, however Events Manager by default allows you to completely change the standard look of these archives and use our own <a href="%s">custom formatting</a> methods.
sl_SI: %s se lahko prikaže tako kot običajni WordPress taksonomij meri v formatu Arhiv slogu, vendar dogodki Manager privzeto vam omogoča, da popolnoma spremeniti standardni pogled teh arhivov in uporabite našo lastno <a href="%s">meri formatiranje </a> metod.

en: Due to how we change how this custom taxonomy is displayed when overriding with formats it is strongly advised that you assign a %s page below, which increases comatability with various plugins and themes.
sl_SI: Glede na to, kako smo se spremenili, kako se prikaže to custom taksonomija pri prevladujočih s formati je priporočljivo, da si določite stran% s spodaj, kar poveča združljivost z različnimi vstavki in temami.

en: <a href="%s">See some more information</a> on how %s work when overriding with formats.
sl_SI: <a href="%s">Oglejte si nekaj več informacij o tem, kako </a>ih dela %s  pri prevladujočih s formati.

en: When listing tags, this order is applied.
sl_SI: Pri navedbi oznake, se ta nalog.

en: Controls how many events belonging to a tag are shown per page when using placeholders such as %s. Leave blank for no limit.
sl_SI: When listing tags, this order is applied.

en: Choose to show events within a specific time range.
sl_SI: Izberite pokazati dogodke v določenem časovnem obdobju.

en: Single %s Format
sl_SI: Enotno %s Format

en: The settings below are used when using the %s placeholder
sl_SI: Spodnje nastavitve se uporabljajo pri uporabi %s ogrado

en: Next event format
sl_SI: Naslednja oblika dogodek

en: The format of the next upcoming event in this %s.
sl_SI: Oblika naslednji prihajajoči dogodek v tem %s.

en: Users with accounts (which would be created by other means when this mode is enabled) will still be able to log in and make bookings linked to their account as normal.
sl_SI: porabniki, ki imajo račune (ki naj bi ustvarili z drugimi sredstvi, ko je omogočena funkcija) bo še vedno lahko prijavite in da rezervacije, povezane z njihovim račun, kot je normalno.

en: Allow bookings with registered emails?
sl_SI: Dovoli rezervacije z registriranim emails?

en: By default, if a guest tries to book an event using the email of a user account on your site they will be asked to log in, selecting yes will bypass this security measure.
sl_SI: Privzeto, če gost poskuša rezervirati dogodek s pomočjo e-pošte z uporabniškim računom na vaši spletni strani bodo pozvane, da se prijavite, da izberete Da bo bypass tega varnostnega ukrepa.

en: <strong>Warning : </strong> By enabling this, registered users will not be able to see bookings they make as guests in their "My Bookings" page.
sl_SI: <strong> Opozorilo: </strong> S to omogočite, registrirani uporabniki ne bodo mogli videti rezervacije, ki jih dajo kot gostje v njihovi "Moje rezervacije"stran.

en: No events in this location
sl_SI: Ni dogodkov na tej lokaciji

en: No events with this tag
sl_SI: Ni dogodkov s to oznako

en: Select a group you admin to attach this event to it. Note that all other admins of that group can modify the booking.
sl_SI: Izberite skupino, ki jo admin priložiti ta dogodek z njo. Upoštevajte, da lahko vsi drugi administratorji te skupine spremeniti rezervacijo.

en: Reset this form to create a location or search again.
sl_SI: Reset ta obrazec, da ustvarite mesto ali ponovno iskanje.

en: Draft
sl_SI: Osnutek

en: If you choose 'Pages' then %s will be shown using your theme default page template, alternatively choose from page templates that come with your specific theme.
sl_SI: Če izberete »Strani« se bo nato% s je pokazala s svojim temo predlogo privzeto stran, ali pa izbirate strani predloge, ki prihajajo s svojo specifično temo.

en: If you would like to add extra classes to your body html tag when a single %s page is displayed, enter it here. May be useful or necessary if your theme requires special class names for specific templates.
sl_SI: Če želite dodati dodatne razrede, da vaše telo html tag, ko se prikaže eno samo% s strani, jo vpišite tukaj. Lahko koristno ali potrebno, če je vaša tema zahteva posebne razred imen za posamezne predloge.

en: Same concept as the body classes option, but some themes also use the <code>post_class()</code> function within page content to differentiate styling between post types.
sl_SI: Isti koncept kot možnost telesnih razredov, vendar so nekatere teme uporabite tudi <code> post_class () </ code> funkcija v vsebino strani razlikovati med styling odgovornih tipov.

en: Theme Templates
sl_SI: tematski Predloge

en: Body Classes
sl_SI: Telesni razredi

en: Post Classes
sl_SI: Post razredi

en: Edit Details
sl_SI: Uredi Podrobnosti

en: Booking already made
sl_SI: Booking že

en: Event Admin/Owner Emails
sl_SI: Prireditveni Admin / Lastnik e-pošta

en: Booked User Emails
sl_SI: Rezervirani za uporabnike E-pošta

en: Event Admin Emails
sl_SI: Dogodek Admin E-pošta

en: Event Submitter Emails
sl_SI: Dogodek Pošiljatelj E-pošta

en: A test email will be sent to your account email - %s
sl_SI: Test-pošta bo poslana na vaš e-poštnega računa -%s

en: Personal details have successfully been modified.
sl_SI: Osebni podatki so bili uspešno spremenjeno.

en: Already Booked
sl_SI: Ze Rezervirana

en: Loading Map....
sl_SI: Loading Map ....

en: Map Unavailable
sl_SI: Načrt ni na voljo

en: Add New
sl_SI: Nacrt NI na voljo

en: Upcoming
sl_SI: Prihajajoči

en: All %s
sl_SI: Vsi %s

en: No locations have been inserted yet!
sl_SI: Ni lokacije še ni bil vstavljen!

en: Bookings for %s
sl_SI: Rezervacije za %s

en: Bookings data
sl_SI: Podatki rezervacije

en: Available
sl_SI: Na voljo

en: You do not have any bookings.
sl_SI: Nimate nobene rezervacije.

en: Please <a href="%s">Log In</a> to view your bookings.
sl_SI: <a Href="%s"> Prijava </a>,  da si ogledate svoje rezervacije.

en: Display your events in a calendar widget.
sl_SI: Prikazati svoje dogodke v koledarskem widget.

en: Events Calendar
sl_SI: Koledar dogodkov

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Show Long Events?
sl_SI: Prikaži Long Prireditve?

en: Category IDs
sl_SI: ID Kategorija

en: all events
sl_SI: vsi dogodki

en: No events
sl_SI: Ni dogodkov

en: start date, start time, event name
sl_SI: začetni datum, čas začetka, ime dogodka

en: name, start date, start time
sl_SI: ime, datum začetka, začetni čas

en: name, end date, end time
sl_SI: ime, končni datum in čas

en: end date, end time, event name
sl_SI: Končni datum, končni čas, ime dogodka

en: Display a list of events on Events Manager.
sl_SI: Prikaži seznam dogodkov v upravitelju dogodkov.

en: Number of events
sl_SI: Število dogodkov

en: Scope
sl_SI: Področje

en: Order By
sl_SI: Da By

en: Order
sl_SI: Da

en: List item format
sl_SI: Format postavka seznama

en: Show all events link at bottom?
sl_SI: Prikaži vse dogodke povezavo na dnu?

en: All events link text?
sl_SI: Vsi dogodki povezati besedilo?

en: Event Locations
sl_SI: Prireditveni Lokacije

en: Event start date/time, location name
sl_SI: Dogodek začetni datum / čas, ime, lokacija

en: Display a list of event locations on Events Manager.
sl_SI: Prikaži seznam krajev dogodkov v Events Manager.

en: No locations
sl_SI: Ni lokacije

en: Show number of locations
sl_SI: Prikaži število lokacij

en: Scope of the locations
sl_SI: Področje lokacij

en: Order of the locations
sl_SI: Vrstni red lokacij

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Bulk Actions
sl_SI: Razsuti Actions

en: Approve
sl_SI: Odobri

en: E-mail
sl_SI: Email

en: Phone number
sl_SI: Telefonska številka

en: Spaces
sl_SI: Prostori

en: Restore
sl_SI: Obnovitev

en: Edit/View
sl_SI: Uredi/Ogled

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: No cancelled bookings.
sl_SI: Ni preklicana rezervacije.

en: Reject
sl_SI: Zavrni

en: No confirmed bookings.
sl_SI: Ne potrjene rezervacije.

en: Past events
sl_SI: Pretekli dogodki

en: All events
sl_SI: Vsi dogodki

en: Future events
sl_SI: Prihodnji dogodki

en: Past Events
sl_SI: Pretekli dogodki

en: All Events
sl_SI: Vsi dogodki

en: Future Events
sl_SI: Prihodnji dogodki

en: Delete selected
sl_SI: Izbriši izbrano

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: Filter
sl_SI: filter

en: no events
sl_SI: ni dogodkov

en: Event
sl_SI: dogodek

en: Date and time
sl_SI: Datum in čas

en: Booked Spaces
sl_SI: Rezervirani prostori

en: Pending
sl_SI: Dokler

en: No pending bookings.
sl_SI: Še nobene rezervacije.

en: No rejected bookings.
sl_SI: Ni zavrnil rezervacije.

en: Bookings
sl_SI: rezervacije

en: Events Manager Settings
sl_SI: Dogodki Settings Manager

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Getting Help for Events Manager
sl_SI: Kako do pomoči za Events Manager

en: Help
sl_SI: Pomaga

en: Locations
sl_SI: Lokacije

en: Update Blogs
sl_SI: Update Blogi

en: <p>Events Manager is ready to go! It is highly recommended you read the <a href='%s'>Getting Started</a> guide on our site, as well as checking out the <a href='%s'>Settings Page</a>. <a href='%s' title='Don't show this advice again'>Dismiss</a></p>
sl_SI: <p> direktor prireditve je pripravljena iti! Je zelo priporočljivo, da preberete  <a href='%s'>Getting Started</a> vodnik na naši spletni strani, kakor tudi preverjanje iz <a href='%s'>Settings Page</a>. <a href='%s' title='Don't show this advice again'> Opusti </a></p>

en: There is a newer version of Events Manager Pro which is recommended for this current version of Events Manager as new features have been added. Please go to the plugin website and download the latest update.
sl_SI: Obstaja novejša različica Manager Dogodki Pro, ki je priporočljiva za to trenutni različici Manager dogodki, kot so bile dodane nove funkcije. Prosimo, pojdite na spletno stran plugin in prenesete najnovejšo posodobitev.

en: MultiSite options have moved <a href="%s">here</a>. <a href="%s">Dismiss message</a>
sl_SI: Več mestih, možnosti so se preselili <a href="%s">here</a>. <a href="%s">razreši sporočilo</a>

en: Whilst they will still appear using placeholders, you need to <a href="%s">migrate your location and event images</a> in order for them to appear in your edit forms and media library. <a href="%s">Dismiss message</a>
sl_SI: Medtem ko bodo še vedno pojavljajo uporabo ograd, morate<a href="%s">selijo svoje lokacije in dogodkov slik</a> in da bi za njih, da se pojavljajo v vaših urejanje oblik in medijsko knjižnico.  <a href="%s">Opusti sporočilo </a>

en: Dev Mode active: Just a friendly reminder that you are updating to development versions. Only admins see this message, and it will go away when you disable this <a href="#pro-api">here</a> in your settings.
sl_SI: Način Dev aktiven: Just prijazen opomnik, ki ga posodabljate razvojnih različic. Samo Administratorji videli to sporočilo, in bo šel stran, ko jo onemogočite <a href="#pro-api">here</a> v nastavitvah..

en: It looks like you have WPML enabled on your site. We advise you also install our extra <a href="%s">Events Manager WPML Connector</a> plugin which helps the two work better together. <a href="%s">Dismiss message</a>
sl_SI: Izgleda, da imate WPML omogočen na vaši strani. Svetujemo vam, namestite tudi naše dodatne <a href="%s">Events Manager WPML Connector</a>plugin, ki omogoča dva dela bolje skupaj. <a href="%s">Dismiss message</a>

en: This page corresponds to the <strong>Events Manager</strong> %s page. Its content will be overriden by Events Manager, although if you include the word CONTENTS (exactly in capitals) and surround it with other text, only CONTENTS will be overwritten. If you want to change the way your events look, go to the <a href='%s'>settings</a> page.
sl_SI: Ta stran se ujema z <strong> Dogodki Manager </strong> %s strani. Njena vsebina se bo prevlada Events Manager, čeprav, če vsebujejo besedo VSEBINA (natančno z velikimi tiskanimi črkami) in ga obdajajo z drugim besedilom, bo le VSEBINA prepisana. Če želite spremeniti način, kako vaše prireditve videti, pojdite na stran Nastavitve <a href='%s'>settings</a> page.

en: Events
sl_SI: Dogodki

en: Uninstall
sl_SI: Odstrani

en: Event Bookings Dashboard
sl_SI: Dogodek rezervacije Dashboard

en: Recent Bookings
sl_SI: Nedavne rezervacije

en: Events With Bookings Enabled
sl_SI: Dogodki pri rezervaciji Enabled

en: Unauthorized Access
sl_SI: nepooblaščenega dostopa

en: You do not have the rights to manage this event.
sl_SI: Nimate pravice za upravljanje tega dogodka.

en: Manage %s Bookings
sl_SI: Upravljanje %s rezervacije

en: View %s
sl_SI: Ogled %s

en: Export CSV
sl_SI: Izvoz CSV

en: Event Name
sl_SI: Ime dogodka

en: Availability
sl_SI: Razpoložljivost

en: Available spaces
sl_SI: Razpoložljivi prostori

en: Date
sl_SI: Datum

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: You do not have the rights to manage this ticket.
sl_SI: Nimate pravice za upravljanje te vozovnice.

en: Ticket for %s
sl_SI: Vstopnica za %s

en: View/Edit Event
sl_SI: Ogled / Uredi Dogodek

en: View Event Bookings
sl_SI: Ogled Dogodek rezervacije

en: Description
sl_SI: Opis

en: Price
sl_SI: Cena

en: Start
sl_SI: Začetek

en: Edit Booking
sl_SI: Uredi Booking

en: Event Details
sl_SI: Dogodek Podrobnosti

en: Date/Time
sl_SI: Datum / Čas

en: Personal Details
sl_SI: Osebni Podrobnosti

en: Booking Details
sl_SI: Booking Podrobnosti

en: Change
sl_SI: Spremeni

en: Resend Email
sl_SI: Ponovno pošlji e-pošti

en: Send Email
sl_SI: Pošlji e-pošto

en: Submit Changes
sl_SI: predloži spremembe

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: <strong>Notes:</strong> Ticket availability not taken into account when approving new bookings (i.e. you can overbook).
sl_SI: <strong>Notes:</strong> Razpoložljivost vozovnice ne upoštevajo pri odobritvi novih rezervacij (to lahko prekomerno knjiženje).

en: Total Price
sl_SI: Skupna cena

en: %d Spaces
sl_SI: %d Presledki

en: Tax
sl_SI: Davek

en: Comment
sl_SI: Komentar

en: Modify Booking
sl_SI: Spreminjanje Booking

en: <strong>Notes:</strong> Ticket availability not taken into account (i.e. you can overbook). Emails are not resent automatically.
sl_SI: <strong>Notes:</strong> Razpoložljivost vozovnice ne upoštevajo (če lahko prekomerno knjiženje). E-poštna sporočila niso samodejno zameril.

en: Booking Notes
sl_SI: Rezervacije Opombe

en: You can add private notes below for internal reference that only event managers will see.
sl_SI: Dodate lahko zasebnih opombe spodaj za notranjo referenco, da bo le menedžerji dogodkov gl.

en: Manage Person's Booking
sl_SI: Upravljanje osebe, številko Booking

en: Edit User
sl_SI: Uredi uporabnika

en: Delete User
sl_SI: Izbriši Uporabnik

en: Past And Present Bookings
sl_SI: Preteklost in sedanjost rezervacije

en: Placeholders for customizing event pages
sl_SI: Ograde za prilagajanje strani dogodka

en: In the <a href='%s'>settings page</a>, you'll find various textboxes where you can edit how event information looks, such as for event and location lists. Using the placeholders below, you can choose what information should be displayed.
sl_SI: v <a href='%s'>settings page</a>, yboste našli različne besedilna polja, kjer jih lahko urejate, kako informacije dogodek izgleda, kot so na dogodku in lokaciji seznamov. Uporaba ograd spodaj, se lahko odločite, kateri podatki naj bodo prikazani.

en: Event Related Placeholders
sl_SI: Dogodek Podobni Ograde

en: Category Related Placeholders
sl_SI: Kategorija Povezane Ograde

en: Location Related Placeholders
sl_SI: Lokacija Povezane Ograde

en: Booking Related Placeholders
sl_SI: Booking Podobni Ograde

en: Add location
sl_SI: Dodaj lokacijo

en: Edit location
sl_SI: Uredi lokacije

en: Update Network
sl_SI: Posodobitev omrežja

en: To update your network blogs with the latest Events Manager automatically, click the update button below.
sl_SI: Če želite samodejno posodobiti svoje omrežne blogov z najnovejšimi dogodki Manager, kliknite spodnji gumb za posodobitev.

en: This accepts %s and %s placeholders.
sl_SI: Ta sprejema %s in %s ograde.

en: This accepts %s placeholders.
sl_SI: Ta sprejema %s ograde.

en: This accepts %s, %s and %s placeholders.
sl_SI: Ta sprejema%s, %s and %s ograde.

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: All
sl_SI: vsi

en: Collapse All
sl_SI: Strni vse

en: Expand All
sl_SI: Razširi vse

en: General
sl_SI: Splošno

en: Event Manager Options
sl_SI: Event Manager Možnosti

en: Click to toggle
sl_SI: Kliknite, da preklopite

en: Multi Site Options
sl_SI: Multi Možnosti strani

en: Enable global tables mode?
sl_SI: Omogoči način globalne tabele?

en: Setting this to yes will make all events save in the main site event tables (EM must also be activated). This allows you to share events across different blogs, such as showing events in your network whilst allowing users to display and manage their events within their own blog. Bear in mind that activating this will mean old events created on the sub-blogs will not be accessible anymore, and if you switch back they will be but new events created during global events mode will only remain on the main site.
sl_SI: Nastavitev to da bodo vsi dogodki, razen v glavnih tabelah mestu dogodka (tudi EM mora biti aktiviran). To vam omogoča, da delite dogodke po različnih blogih, kot kažejo dogajanja v vašem omrežju, medtem ko omogoča uporabnikom, da se prikaže in upravlja svoje dogodke v svojem blogu. Imejte v mislih, da aktivirate to pomeni stare dogodke, ustvarjene na podskupin blogov ne bodo dostopni več, in če preklopite nazaj ti bo, ampak bodo novi dogodki v načinu globalni dogodki bodo ostali samo na glavni strani.

en: %s belonging to other sub-sites will have an extra slug preppended to it so that your main site can differentiate between its own %s and those belonging to other sites in your network.
sl_SI: % s, ki pripadajo drugim podstrani bo imela dodaten slug priloženo k njim, tako da lahko vaša glavna stran razlikovati med lastno% s, in tistih, ki spadajo v drugih mestih v omrežju.

en: When displaying global %s on the main site you have the option of users viewing the %s details on the main site or being directed to the sub-site.
sl_SI: Pri prikazu svetovne% s na glavni spletni strani imate možnost uporabnikov, ki si ogledujejo% s podatki o glavnem mestu, ali pa so usmerjeni k pod-strani.

en: Displays %s from all sites on the network by default. You can still restrict %s by blog using shortcodes and template tags coupled with the <code>blog</code> attribute. Requires global tables to be turned on.
sl_SI: Prikaže% s od vseh mest na omrežju, ki ga privzeto. Še vedno lahko omejite% s, ki ga blog z uporabo kratke kode v predlogo oznak skupaj z <code> blog </ code> atribut. Zahteva globalne tabele lahko vklopite.

en: You <strong>must</strong> have assigned a %s page in your <a href="%s">main blog settings</a> for this to work.
sl_SI: Ste<strong>morajo </strong> so dodeljena kot stran a %s page in your <a href="%s">mglavne nastavitve blogus</a> za to delo.

en: %s Options
sl_SI: %s Možnosti

en: Display global events on main blog?
sl_SI: Prikaz svetovne dogodke na glavni blog?

en: events
sl_SI: dogodki

en: Link sub-site %s directly to sub-site?
sl_SI: Link podmest neposredno pod-stran?

en: event
sl_SI: dogodek

en: Global %s slug
sl_SI: Globalna %s slug

en: Example:
sl_SI: Primer:

en: Locations on main blog?
sl_SI: Lokacije na glavni blog?

en: locations
sl_SI: Lokacije

en: If you would prefer all your locations to belong to your main blog, users in sub-sites will still be able to create locations, but the actual locations are created and reside in the main blog.
sl_SI: Če bi raje vse svoje lokacije, da sodijo v svoj glavni blog, bodo uporabniki na podstrani še vedno sposobni ustvariti lokacije, temveč dejanske lokacije so ustvarili in prebivanja v glavnem blogu.

en: Display global %s on main blog?
sl_SI: Prikaz globalno %s na glavni blog?

en: location
sl_SI: lokacija

en: Changes saved.
sl_SI: Spremembe shranjene.

en: Settings have been reset back to default. Your events, locations and categories have not been modified.
sl_SI: Nastavitve so ponastaviti nazaj na privzeto. Vaši dogodki, lokacije in kategorije niso bile spremenjene.

en: If there are any new updates, you should now see them in your Plugins or Updates admin pages.
sl_SI: Če obstajajo nove posodobitve, si jih ne bi smeli videti v vaših Plugins in posodablja skrbniških strani.

en: Checking for dev versions.
sl_SI: Preverjanje dev različicah.

en: Events Manager Test Email
sl_SI: Dogodki Manager Testna Email

en: Congratulations! Your email settings work.
sl_SI: Čestitamo! Vaš e-poštne nastavitve delo.

en: Email sent succesfully to %s
sl_SI: Email uspešno poslano na% s

en: Email not sent.
sl_SI: Email ne pošlje.

en: Reset Events Manager
sl_SI: Manager Ponastavi Dogodki

en: Are you sure you want to reset Events Manager?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite ponastaviti Manager dogodke?

en: All your settings, including email templates and template formats for Events Manager will be deleted.
sl_SI: Vse nastavitve, vključno z e-poštnimi predlogami in predlogah formatov za dogodke Manager bo izbrisan.

en: Uninstall Events Manager
sl_SI: Manager Odstrani Dogodki

en: Are you sure you want to uninstall Events Manager?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti Manager dogodke?

en: If you just want to deactivate the plugin, <a href="%s">go to your plugins page</a>.
sl_SI: Če si želite deaktivirati plugin <a href="%s">pojdite na stran plugins</a>.

en: Uninstall and Deactivate
sl_SI: Odstranite in Izključi

en: Pages
sl_SI: Strani

en: Formatting
sl_SI: Oblikovanje

en: Emails
sl_SI: E-pošta

en: General Options
sl_SI: Splošni Možnosti

en: Disable thumbnails?
sl_SI: Onemogoči sličice?

en: Select yes to disable Events Manager from enabling thumbnails (some themes may already have this enabled, which we cannot be turned off here).
sl_SI: Izberite Da, da onemogočite Manager Dogodki iz omogočajo sličic (nekatere teme lahko že to omogočeno, ki jih ni mogoče ugasniti tukaj).

en: %s Settings
sl_SI: %s Nastavitve

en: Enable recurrence?
sl_SI: Omogoči ponovitve?

en: Select yes to enable the recurrence features feature
sl_SI: Izberite Da, da omogočite funkcijo ponovitve funkcije

en: Enable bookings?
sl_SI: Omogoči rezervacije?

en: Select yes to allow bookings and tickets for events.
sl_SI: Izberite Da, da se omogoči in rezervacije vstopnic za prireditve.

en: Enable tags?
sl_SI: Omogoči oznake?

en: Select yes to enable the tag features
sl_SI: Izberite Da, če želite omogočiti funkcije oznak

en: Enable categories?
sl_SI: Omogoči kategorije?

en: Select yes to enable the category features
sl_SI: Izberite Yes, da omogočite funkcije kategorijo

en: no default category
sl_SI: zamudne kategorije

en: Default Category
sl_SI: Privzeto Kategorija

en: None
sl_SI: Noben

en: This option allows you to select the default category when adding an event.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča, da izberete privzeto kategorijo pri dodajanju dogodka.

en: Enable %s attributes?
sl_SI: Omogoči %s atribute?

en: Select yes to enable the attributes feature
sl_SI: Izberite Da, da se omogoči atributi funkcijo

en: Enable %s custom fields?
sl_SI: Omogoči %s polja po meri?

en: Custom fields are the same as attributes, except you cannot restrict specific values, users can add any kind of custom field name/value pair. Only available in the WordPress admin area.
sl_SI: Polja po meri so enaka kot atributi, razen vas ne more omejiti določene vrednosti, lahko uporabniki dodajo kakršnokoli polja po meri ime / vrednost par. Na voljo v admin področju WordPress samo.

en: %s Attributes
sl_SI: %s Lastnosti

en: You can also add event attributes here, one per line in this format <code>#_ATT{key}</code>. They will not appear on event pages unless you insert them into another template below, but you may want to store extra information about an event for other uses. <a href='%s'>More information on placeholders.</a>
sl_SI: Prav tako lahko dodate dogodek atribute tukaj, eno na vrstico v tem formatu <code> #_ ATT {keycode>. Oni se ne bodo pojavili na straneh dogodkov, razen če jih vstavite v drugo predlogo spodaj, vendar boste morda želeli shraniti dodatne informacije o dogodku, za druge namene. <a href='%s'> Več informacij o ogradami. </a>

en: no default location
sl_SI: ni privzeta lokacija

en: Default Location
sl_SI: Privzeto Kraj

en: This option allows you to select the default location when adding an event.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča, da izberete privzeto lokacijo pri dodajanju dogodka.

en: (not applicable with event ownership on presently, coming soon!)
sl_SI: (se ne uporablja z lastništvom dogodkov na trenutno, ki prihajajo kmalu!)

en: Default Location Country
sl_SI: Privzeto Kraj Država

en: no default country
sl_SI: zamudne država

en: If you select a default country, that will be pre-selected when creating a new location.
sl_SI: Če izberete privzeto državo, da bo predhodno izbran, ko ustvarja novo lokacijo.

en: Enable locations?
sl_SI: Omogoči lokacije?

en: If you disable locations, bear in mind that you should remove your location page, shortcodes and related placeholders from your <a href="#formats" class="nav-tab-link" rel="#em-menu-formats">formats</a>.
sl_SI: Če onemogočite lokacijah, imeti v mislih, da bi morali odstraniti vaše lokacije stran, kratke kode in s tem povezanih ograde iz vašega  <a href="#formats" class="nav-tab-link" rel="#em-menu-formats">formats</a>.

en: Require locations for events?
sl_SI: Zahtevana lokacije za dogodke?

en: Setting this to no will allow you to submit events without locations. You can use the <code>{no_location}...{/no_location}</code> or <code>{has_location}..{/has_location}</code> conditional placeholder to selectively display location information.
sl_SI: Nastavitev to, da ne bo vam omogočajo, da predloži dogodke brez lokacijah. Lahko uporabite <code> {no_location} ... {/ ni lokacija} </ code> ali <code> {has_location} .. {/ has_location} </ code> pogojna ograde za selektivno prikazati podatke o lokaciji.

en: Use dropdown for locations?
sl_SI: Uporabite dropdown lokacij?

en: You can also add location attributes here, one per line in this format <code>#_LATT{key}</code>. They will not appear on location pages unless you insert them into another template below, but you may want to store extra information about an event for other uses. <a href='%s'>More information on placeholders.</a>
sl_SI: Prav tako lahko dodate lokacijo atribute tukaj, eno na vrstico v tem formatu <code> #_ Latt {ključnega} </ code>. Ne bodo prikazane na lokaciji straneh, razen če jih vstavite v drugo predlogo spodaj, vendar boste morda želeli shraniti dodatne informacije o dogodku, za druge namene. <a href='%s'> Več informacij o ogradami. </a>

en: Other
sl_SI: drugi

en: Show some love?
sl_SI: Pokaži malo ljubezni?

en: Hundreds of free hours have gone into making this free plugin, show your support and add a small link to the plugin website at the bottom of your event pages.
sl_SI: Na stotine prostih urah so šli v to, da to brezplačno plugin, kažejo vašo podporo in dodamo majhno povezavo na spletno stran plugin na dnu vaše strani dogodka.

en: Event Submission Forms
sl_SI: Predložitev Dogodek Obrazci

en: You can allow users to publicly submit events on your blog by using the %s shortcode, and enabling anonymous submissions below.
sl_SI: Lahko omogočajo uporabnikom, da javno predložiti dogodke na svoj blog z uporabo% s shortcode in omogočanje spodaj anonimnih izjav.

en: Use Visual Editor?
sl_SI: Uporabljajte Visual Editor?

en: Users can now use the WordPress editor for easy HTML entry in the submission form.
sl_SI: Uporabniki lahko sedaj uporabite urejevalnik WordPress za enostaven vnos HTML v obrazcu za oddajo.

en: Show form again?
sl_SI: Kaži obliko?

en: When a user submits their event, you can display a new event form again.
sl_SI: Ko uporabnik predloži svoj dogodek, lahko znova prikažete novo obliko dogodka.

en: Success Message
sl_SI: Uspeh Sporočilo

en: Customize the message your user sees when they submitted their event.
sl_SI: Prilagodite sporočilo vaš uporabnik vidi, ko so predložili dogodek.

en: Successfully Updated Message
sl_SI: Uspešno Posodobljeno Sporočilo

en: Customize the message your user sees when they resubmit/update their event.
sl_SI: Prilagodite sporočilo vaš uporabnik vidi, ko se predloži / posodobijo svoje dogodek.

en: Anonymous event submissions
sl_SI: Anonimni stališča dogodkov

en: Allow anonymous event submissions?
sl_SI: Dovoli anonimne navedbe o dogodku?

en: Would you like to allow users to submit bookings anonymously? If so, you can use the new [event_form] shortcode or <code>em_event_form()</code> template tag with this enabled.
sl_SI: Bi radi, da se omogoči uporabnikom, da predložijo rezervacije anonimno? Če je tako, lahko uporabite novo [event_form] shortcode ali <code> em_event obrazec () </ code> template tag s tem omogočeno.

en: Guest Default User
sl_SI: Gost Privzeto uporabnika

en: Events require a user to own them. In order to allow events to be submitted anonymously you need to assign that event a specific user. We recommend you create a "Anonymous" subscriber with a very good password and use that. Guests will have the same event permissions as this user when submitting.
sl_SI: Dogodki zahtevajo uporabniku, da jih lastnik. Da bi omogočili dogodki, ki se predložijo anonimno morate dodeliti tem primeru določenega uporabnika. Priporočamo vam, da ustvarite "Anonymous" naročnika z zelo dobrim geslom in uporabite to. Gostje bodo imeli enake dogodkov dovoljenja kot tega uporabnika ob oddaji.

en: Anonymous submitters cannot see or modify their event once submitted. You can customize the success message they see here.
sl_SI: Anonymous submitters cannot see or modify their event once submitted. You can customise the success message they see here.

en: Performance Optimization
sl_SI: Uspešnost Optimization

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: In the boxes below, you are expected to write the page IDs. For multiple pages, use comma-seperated values e.g. 1,2,3. Entering 0 means EVERY page, -1 means the home page.
sl_SI: V spodnjih kvadratih, se pričakuje, da napišete ID strani. Za več straneh uporabite vrednosti ločene z vejico npr 1,2,3. Vnašanje 0 pomeni vsako stran, -1 pomeni domačo stran.

en: This section allows you to configure parts of this plugin that will improve performance on your site and increase page speeds by reducing extra files from being unnecessarily included on pages as well as reducing server loads where possible. This only applies to pages outside the admin area.
sl_SI: To poglavje vam omogoča, da konfigurirate dele tega plugin, ki bo izboljšala zmogljivost na vašo spletno stran in povečati hitrost strani z znižanjem dodatne datoteke, ki ne bi po nepotrebnem vključene na straneh, kot tudi zmanjšanje obremenitve strežnikov, kjer je to mogoče. To velja samo za strani zunaj admin območje.

en: Warning!
sl_SI: Opozorilo!

en: This is for advanced users, you should know what you're doing here or things will not work properly. For more information on how these options work see our <a href="%s" target="_blank">optimization recommendations</a>
sl_SI: Opozorilo: To je za napredne uporabnike, morate vedeti, kaj delaš tukaj ali stvari, ki ne bo delovala pravilno. Za več informacij o tem, kako te možnosti delati glej <a priporočila href="%a" target="_blank"> optimizacijo </a>

en: If you are not using it already, we recommend you try the <a href="%s" target="_blank">Use Google Libraries</a> plugin, because without further optimization options below it already significantly reduces the number of files needed to display your Event pages and will most likely speed up your overall website loading time.
sl_SI: Če ga ne že uporabljate, vam priporočamo, da poskusite <a href="%a" target="_blank"> Uporabite Google knjižnic </a> plugin, saj brez nadaljnjih možnostih optimizacije spodaj že bistveno zmanjšaštevilo datotek, ki so potrebne, da prikažejo svoje strani dogodka in bo najverjetneje pospešiti svoj skupni čas spletne strani nalagajo.

en: Limit JS file loading?
sl_SI: Limit JS datoteke nakladanje?

en: Prevent unnecessary loading of JavaScript files on pages where they are not needed.
sl_SI: Prepreči nepotrebno obremenjevanje JavaScript datoteke na straneh, kjer niso potrebni.

en: Aside from pages we automatically generate and include certain jQuery files, if you are using Widgets, Shortcode or PHP to display specific items you may need to tell us where you are using them for them to work properly. Below are options for you to include specific jQuery dependencies only on certain pages.
sl_SI: Poleg straneh bomo samodejno ustvari in vključuje nekatere jQuery datoteke, če uporabljate Widgets, shortcode za PHP za prikaz posebnih postavk, boste morda potrebovali, da nam poveste, kje ste jih uporabljajo za njihovo pravilno delovanje. Spodaj so možnosti za vas, da vključi posebne odvisnosti jQuery samo na določenih straneh.

en: General JS
sl_SI: splošno JS

en: Loads our own JS file if no other dependencies are already loaded, which is still needed for many items generated by EM using JavaScript such as Calendars, Maps and Booking Forms/Buttons
sl_SI: Obremenitve naše JS datotek, če ni drugih odvisnosti, je že naložen, ki je še vedno potrebna za številne predmete, ki jih EM uporabo Javascript, kot so koledarji, zemljevidi in Booking Obrazci / Buttons

en: Search Forms
sl_SI: Išči Obrazci

en: Include pages where you use shortcodes or widgets to display event search forms.
sl_SI: Vključite strani, kjer boste uporabili kratke kode za gradnike za prikaz iskanja dogodek obrazce.

en: Event Edit and Submission Forms
sl_SI: Dogodek Uredi in Predložitev Obrazci

en: Include pages where you use shortcode or PHP to display event submission forms.
sl_SI: Vključite strani, kjer boste uporabili shortcode za PHP prikazati obrazce oddajo dogodkov.

en: Booking Management Pages
sl_SI: Booking Upravljanje Strani

en: CSS File
sl_SI: CSS datoteke

en: Limit loading of our CSS files?
sl_SI: Omejiti nalaganje vaše CSS datoteke?

en: Enabling this will prevent us from loading our CSS file on every page, and will only load on specific pages generated by Events Manager.
sl_SI: Omogočanje tega nam bo preprečilo nalaganju naš CSS datoteko na vsaki strani, in bo obremenitev samo na določenih straneh, ki jih Manager dogodki.

en: Include on
sl_SI: vključujejo na

en: Our CSS file will only be INCLUDED on all of these pages.
sl_SI: Naša CSS datoteke bodo vključene le na vseh teh straneh.

en: Exclude on
sl_SI: izključi na

en: Our CSS file will be EXCLUDED on all of these pages. Takes precedence over inclusion rules.
sl_SI: Naša CSS datoteko, bodo izključeni na vseh teh straneh. Prevlada nad pravili vključenosti.

en: Many themes display extra meta information on post pages such as 'posted by' or 'post date' information, which may not be desired. Usually, page templates contain less clutter.
sl_SI: Mnoge teme prikazati dodatne meta podatke o odgovornih strani, kot so "objavil" ali informacij "po datum", ki se ne sme želeno. Ponavadi stran Predloge vsebujejo manj šuma.

en: Be aware that some themes will not work with this option, if so (or you want to make your own changes), you can create a file named <code>single-%s.php</code> <a href='#'>as shown on the wordpress codex</a>, and leave this set to Posts.
sl_SI: Zavedajte se, da so nekatere teme ne bodo delovali s to opcijo, če je tako (ali pa želite svoje spremembe), lahko ustvarite datoteko z imenom <code> eno-% s.php </ code> <a href = "# ">, kot je prikazano na wordPress codex </a> in pustite to nastavljeno na točkah.

en: Permalink Slugs
sl_SI: Permalink Polži

en: You can change the permalink structure of your events, locations, categories and tags here. Be aware that you may want to set up redirects if you change your permalink structures to maintain SEO rankings.
sl_SI: Permalink Polži lahko spremenite permalink strukturo vaših dogodkov, lokacije, kategorije in oznake tukaj. Zavedajte se, da boste morda želeli nastaviti preusmeritev, če spremenite svoje Permalink struktur za ohranjanje SEO uvrstit.

en: e.g. %s - you can use / Separators too
sl_SI: npr % s - lahko uporabljate / Ločila preveč

en: Event Categories
sl_SI: Dogodek Kategorije

en: Event Tags
sl_SI: Dogodek Tags

en: %s Pages
sl_SI: %s Strani

en: Display %s as
sl_SI: Prikaži %s  kot

en: Posts
sl_SI: Prispevkov

en: Override with Formats?
sl_SI: Preglasiti s formati?

en: Enable Comments?
sl_SI: mogoči komentarje?

en: If you would like to disable comments entirely, disable this, otherwise you can disable comments on each single %s. Note that %s with comments enabled will still be until you resave them.
sl_SI: Če želite onemogočiti komentarje celoti, onemogočite to, sicer lahko onemogočite komentarje na vsako posamezno% s. Upoštevajte, da% s omogočeno, bo še vedno, dokler ne boste prejeli them.ts komentarje?

en: %s List/Archives
sl_SI: % s Seznam / Arhiv til odstraniti them.ts?

en: Show events search?
sl_SI: Prikaži dogodke iskati?

en: If set to yes, a search form will appear just above your list of events.
sl_SI: Če je nastavljena na Da, se bo oblika iskanje pojavi samo nad seznamom dogodkov.

en: Display calendar in events page?
sl_SI: Koledar Zaslon na strani prireditve?

en: This options allows to display the calendar in the events page, instead of the default list. It is recommended not to display both the calendar widget and a calendar page.
sl_SI: Ta možnost omogoča, da se prikaže koledar na strani prireditve, namesto privzetega seznama. Priporočljivo je, da ne bo prikazal tako gradnik koledarja in stran koledarja.

en: If you would like to show events that span over more than one day, see the Calendar section on this page.
sl_SI: Če bi želeli pokazati dogodke, ki obsegajo več kot en dan, glejte poglavje koledarja na tej strani.

en: Disable title rewriting?
sl_SI: Onemogoči naslovno vnovično pisanje?

en: Some WordPress themes don't follow best practices when generating navigation menus, and so the automatic title rewriting feature may cause problems, if your menus aren't working correctly on the event pages, try setting this to 'Yes', and provide an appropriate HTML title format below.
sl_SI: Nekateri WordPress teme ne sledijo najboljše prakse pri ustvarjanju navigacijske menije in tako lahko avtomatsko naslov reportaža funkcijo povzroči težave, če so vaši meniji ne deluje pravilno na straneh dogodkov, poskusite nastaviti to nastavitev na "Da", in zagotoviti ustrezno HTML naslov format spodaj.

en: Event Manager titles
sl_SI: Event Manager Naslovi

en: This only setting only matters if you selected 'Yes' to above. You will notice the events page titles aren't being rewritten, and you have a new title underneath the default page name. This is where you control the HTML of this title. Make sure you keep the #_PAGETITLE placeholder here, as that's what is rewritten by events manager. To control what's rewritten in this title, see settings further down for page titles.
sl_SI: To samo nastavitev le zadeve, če ste izbrali "Yes" zgoraj. Opazili boste, dogodke, naslovi člankov se ne predelajo, in imate nov naslov pod imenom privzeto stran. To je, kjer boste nadzor nad HTML tega naslova. Poskrbite, da boste obdržali #_PAGETITLE ogrado tukaj, ker to je tisto, kar je reportaža, ki ga vodja prireditve. Za nadzor, kaj se predelajo v tem naslovu, glejte Nastavitve nižje za naslovih strani.

en: WordPress %s Archives
sl_SI: Wordpress% s Arhiv

en: %s custom post types can have archives, just like normal WordPress posts. If enabled, should you visit your base slug url %s and you will see an post-formatted archive of previous %s
sl_SI: %s custom vrste pošte lahko arhive, tako kot običajni WordPress objav. Če je omogočeno, morate obiskati svojega izhodiščnega Slug url% s in boste videli, post-format arhiv prejšnjih% pezdirja je

en: Enable Archives?
sl_SI: Omogoči arhivi?

en: Allow WordPress post-style archives.
sl_SI: Dovoli WordPress post-slog arhivov.

en: Default event archive ordering
sl_SI: Privzeto Arhiv prireditev naročanje

en: Order by start date, start time
sl_SI: Da jih datum začetka, začetni čas

en: Order by name
sl_SI: Da po imenu

en: Ascending
sl_SI: Naraščajoče

en: Descending
sl_SI: Padajoče

en: When Events Manager displays lists of events the default behaviour is ordering by start date in ascending order. To change this, modify the values above.
sl_SI: Ko  Events Manageri prikaže sezname dogodkov privzeto vedenje je naloženo s začetnim datumom v naraščajočem vrstnem redu. Da bi to spremenili, spremenite vrednosti zgoraj.

en: General settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Are current events past events?
sl_SI: So aktualni dogodki preteklih dogodkov?

en: By default, events that are have an end date later than today will be included in searches, set this to yes to consider events that started 'yesterday' as past.
sl_SI: Privzeto je, da dogodki, ki so imeli končni datum najpozneje bo danes vključena v iskanjih, nastavite to na Yes, da preuči dogodke, "včeraj" je začel kot preteklosti.

en: Include in WordPress Searches?
sl_SI: Vključiti v WordPress Searches?

en: Allow %s to appear in the built-in search results.
sl_SI: Omogoča, da se pojavi v vgrajenih v rezultatih iskanja.

en: Default %s list options
sl_SI: Možnosti seznama Defaults

en: These can be overriden when using shortcode or template tags.
sl_SI: Ti se lahko nadomestite pri uporabi shortcode za predlogo oznak.

en: Default event list ordering
sl_SI: Privzeti dogodek naročanje

en: Order by start date, start time, then event name
sl_SI: Da jih datum začetka, začetni čas, nato pa ime dogodka

en: Order by name, start date, then start time
sl_SI: Da po imenu, datumu začetka, nato pa začni čas

en: Order by end date, end time, then event name
sl_SI: Da bi jih končni datum, končni čas, nato pa ime dogodka

en: All Ascending
sl_SI: vse Naraščajoče

en: All Descending
sl_SI: vse Padajoče

en: Event list scope
sl_SI: Napovednik obseg

en: Only show events starting within a certain time limit on the events page. Default is future events with no end time limit.
sl_SI: Kažejo le dogodke, ki se začnejo v določenem roku na strani prireditve. Privzeto je prihodnji dogodki brez končnega roka.

en: Event List Limits
sl_SI: Seznam Dogodek Limits

en: This will control how many events are shown on one list by default.
sl_SI: To bo nadzor nad tem, koliko dogodkov so prikazane na enem seznamu, ki ga privzeto.

en: Controls how many events being held at a location are shown per page when using placeholders such as %s. Leave blank for no limit.
sl_SI: Nadzor nad tem, kako se veliko prireditvah, ki jih na lokaciji so prikazani na stran, če uporabljate ograde kot% s. Pustite prazno za brez omejitve.

en: %s page
sl_SI: % s strani

en: This option allows you to select which page to use as the %s page. If you do not select a %s page, to display lists you can enable archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča, da izberete, katera stran za uporabo kot% s strani. Če ne izberete% s stran, da prikažete sezname lahko omogočajo arhive ali uporabljajo ustrezne kratke kode in / ali predloge oznake.

en: Default archive ordering
sl_SI: Privzeto arhiv naročanje

en: Order by %s
sl_SI: Da% s

en: Country
sl_SI: Država

en: Town
sl_SI: Kraj

en: Default list ordering
sl_SI: Privzeti seznam naročanje

en: List Limits
sl_SI: Seznam Limits

en: This will control how many %s are shown on one list by default.
sl_SI: To bo nadzor nad tem, koliko% s so prikazane na enem seznamu, ki ga privzeto.

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: This option allows you to select which page to use as the %s page.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča, da izberete, katera stran za uporabo kot% s strani.

en: categories
sl_SI: kategorije

en: Setting this to yes will make categories display as a page rather than an archive.
sl_SI: Nastavitev to da bodo kategorije prikaže kot stran, namesto arhiva.

en: When listing events for a category, this order is applied.
sl_SI: Pri naštevanju dogodke za kategorijo, to da je applied.archive.

en: category
sl_SI: kategorija

en: Count
sl_SI: Grof

en: When listing categories, this order is applied.
sl_SI: Pri naštevanju kategorije, se uporablja ta sklep.

en: Controls how many events belonging to a category are shown per page when using placeholders such as %s. Leave blank for no limit.
sl_SI: Nadzor nad tem, kako so mnogi dogodki, ki spadajo v kategorijo, ki so prikazane na strani, ko uporabljate ograde kot% s. Pustite prazno za brez omejitve.

en: My Bookings
sl_SI: Moje Rezervacije

en: My bookings
sl_SI: Moje rezervacije

en: Users can view their bookings for other events on this page.
sl_SI: Uporabniki si lahko ogledajo svoje rezervacije za druge dogodke na tej strani.

en: bookings
sl_SI: rezervacije

en: Start Date
sl_SI: Datum začetka

en: Booking Date
sl_SI: booking Datum

en: Front-end management pages
sl_SI: Strani upravljanje Front-end

en: Edit events
sl_SI: Uredi eventsent strani

en: Users can view, add and edit their %s on this page.
sl_SI: Uporabniki si lahko ogledajo, dodajanje in urejanje njihovega% s na tej strani.

en: Edit locations
sl_SI: Uredi lokacije

en: Manage bookings
sl_SI: Upravljanje rezervacijah

en: Users can manage bookings for their events on this page.
sl_SI: Uporabniki lahko upravljate rezervacije za svoje dogodke na tej strani.

en: %s Page
sl_SI: %s Stran

en: These formats will be used on your events page. This will also be used if you do not provide specified formats in other event lists, like in shortcodes.
sl_SI: Te oblike se bodo uporabljali na vaši strani prireditve. To se uporablja tudi, če ne predvideva posebnih formatov v drugih seznamih dogodkov, kot v kratke kode.

en: Yearly
sl_SI: Letno

en: Monthly
sl_SI: Mesečni

en: Weekly
sl_SI: Tedenski

en: Events page grouping
sl_SI: Stran dogodki združenje

en: If you choose a group by mode, your events page will display events in groups of your chosen time range.
sl_SI: Če izberete skupino, po načinu, bo vaša stran prireditve prikaz dogajanja v skupinah izbranem časovnem razponu.

en: Date and Time formats follow the <a href="%s">WordPress time formatting conventions</a>
sl_SI: Datum in čas formati sledijo <a href="%s"> WordPress konvencij formatiranje čas </a>

en: Default event list format header
sl_SI: Neplačila header seznam format

en: This content will appear just above your code for the default event list format. Default is blank
sl_SI: Ta vsebina se bo pojavila tik nad kodo za obliko privzeti seznam dogodek. Privzeto je prazno

en: Default event list format
sl_SI: Privzeti format seznam prireditev

en: The format of any events in a list.
sl_SI: Oblika nobenih dogodkov v seznamu.

en: Default event list format footer
sl_SI: Neplačila seznam format footer

en: This content will appear just below your code for the default event list format. Default is blank
sl_SI: Ta vsebina se bo pojavila tik pod kodo za obliko privzeti seznam dogodek. Privzeto je prazno

en: No events message
sl_SI: Ne dogodkov sporočilo

en: The message displayed when no events are available.
sl_SI: Prikaže sporočilo, če ni na voljo nobenih dogodkov.

en: List events by date title
sl_SI: Seznam dogodkov po datumu naslovu

en: If viewing a page for events on a specific date, this is the title that would show up. To insert date values, use <a href="http://www.php.net/manual/en/function.date.php">PHP time format characters</a>  with a <code>#</code> symbol before them, i.e. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/>
sl_SI: Če gledate stran za dogodke na določen datum, to je naslov, da bi prikazali. Vstaviti datumske vrednosti, uporabite <a href="http://www.php.net/manual/en/function.date.php"> čas PHP format znakov </a> z <code> # </ code> simbol pred njimi, tj <code> #m </ code>, <code> #m </ code>, <code> #j </ code>, itd <br/>

en: Single %s Page
sl_SI: Eno %s Stran

en: Search Form
sl_SI: Obrazec za iskanje

en: Search button text
sl_SI: Gumb za iskanje besedila

en: Show text search?
sl_SI: Pokaži iskanje besedila?

en: Appears within the input box.
sl_SI: Pojavi v vnosno polje.

en: Show date range?
sl_SI: Prikaži časovno obdobje?

en: Show categories?
sl_SI: Prikaži kategorije?

en: Appears as the first default search option.
sl_SI: Zdi se, kot prva možnost privzeti iskalnik.

en: Show countries?
sl_SI: Prikaži države?

en: All countries text
sl_SI: Vse države besedilo

en: Show regions?
sl_SI: Prikaži regije?

en: All regions text
sl_SI: Vse regije besedilo

en: Show states?
sl_SI: Prikaži države?

en: All states text
sl_SI: Vse države besedilo

en: Show towns/cities?
sl_SI: Prikaži mesta / mesta?

en: All towns/cities text
sl_SI: Vsa mesta / mesta besedilo

en: Date Format
sl_SI: Datum Format

en: For use with the %s placeholder
sl_SI: Za uporabo z% s ogrado

en: Date Picker Format
sl_SI: Datepicker Format

en: Same as <em>Date Format</em>, but this is used for the datepickers used by Events Manager. This uses a slightly different format to the others on here, for a list of characters to use, visit the <a href="%s">jQuery formatDate reference</a>
sl_SI: Enako kot <em> Date Format </ em>, vendar se to uporablja za datepickers Manager¨ dogodki, ki se uporabljajo. Ta uporablja nekoliko drugačno obliko do drugih na tu, za seznam znakov za uporabo, obiščite <a href="%a"> jQuery format Datum referenčni </a>

en: Date Separator
sl_SI: Datum Separator

en: For when start/end %s are present, this will seperate the two (include spaces here if necessary).
sl_SI: Za takrat, ko so prisotni start / end% s, bo to ločevanje dveh (vključuje prostore tu, če je to potrebno).

en: dates
sl_SI: datumi

en: Time Format
sl_SI: čas Format

en: Time Separator
sl_SI: čas Separator

en: times
sl_SI: krat

en: All Day Message
sl_SI: All Day Sporočilo

en: If an event lasts all day, this text will show if using the %s placeholder
sl_SI: Če dogodek traja ves dan, bo to besedilo pokazati, če uporabljate% s ogrado

en: Use 24h Format?
sl_SI: Uporabite 24h Format?

en: When creating events, would you like your times to be shown in 24 hour format?
sl_SI: Pri ustvarjanju dogodkov, bi radi vaši časi, ki bo prikazano v 24-urnem formatu?

en: Calendar
sl_SI: koledar

en: Link directly to event on day with single event?
sl_SI: Neposredno povezavo do dogodka na dan z enim samim dogodkom?

en: If a calendar day has only one event, you can force a direct link to the event (recommended to avoid duplicate content).
sl_SI: Če ima koledarski dan samo en dogodek, ki jih ne more prisiliti neposredno povezavo do dogodka (priporočeno, da se prepreči podvojene vsebine).

en: Show list on day with single event?
sl_SI: Prikaži seznam na dan z enim samim dogodkom?

en: By default, if a calendar day only has one event, it display a single event when clicking on the link of that calendar date. If you select Yes here, you will get always see a list of events.
sl_SI: Privzeto, če ima koledarski dan samo en dogodek, da se prikaže samo en dogodek, ko kliknete na povezavo te koledarski dan. Če izberete Da, tukaj, boste dobili vedno videti seznam dogodkov.

en: Small Calendar
sl_SI: mala Koledar

en: Event titles
sl_SI: Naslovi Dogodek

en: The format of the title, corresponding to the text that appears when hovering on an eventful calendar day.
sl_SI: Oblika naslova, ki ustreza besedilu, ki se pojavi, ko lebdi na dogajalo koledarski dan.

en: Title separator
sl_SI: Naslov separator

en: The separator appearing on the above title when more than one events are taking place on the same day.
sl_SI: Separator pojavljajo na zgornjem naslovu, če je več kot ena dogodki potekajo na isti dan.

en: Abbreviated weekdays
sl_SI: Skrajšani tednom

en: The calendar headings uses abbreviated weekdays
sl_SI: Koledarska Naslovi uporablja skrajšanimi delavniki

en: Initial lengths
sl_SI: začetne dolžine

en: Shorten the calendar headings containing the days of the week, use 0 for the full name.
sl_SI: Skrajša koledar rubrik vsebujejo dni v tednu, uporabite 0 za polno ime.

en: Full Calendar
sl_SI: Polna Koledar

en: Event format
sl_SI: format Dogodek

en: The format of each event when displayed in the full calendar. Remember to include <code>li</code> tags before and after the event.
sl_SI: Format vsakega dogodka, ko prikaže v fullcalendar. Ne pozabite vključiti <code> li </ code> oznake pred in po dogodku.

en: Abbreviated weekdays?
sl_SI: Skrajšani delavnik?

en: Use abbreviations, e.g. Friday = Fri. Useful for certain languages where abbreviations differ from full names.
sl_SI: Uporabljajte okrajšave, npr Petek = pe Uporabno za nekatere jezike je bilo okrajšave razlikujejo od polnimi imeni.

en: Calendar Day Event List Settings
sl_SI: Koledar enodnevni dogodek Nastavitve seznama

en: Order by event name, then event start time
sl_SI: Da po imenu dogodka, začetni čas dogodka

en: Order by event start time, then event name
sl_SI: Uredi po začetnem času dogodka, nato pa ime dogodka

en: Calendar events/day limit
sl_SI: Koledar dogodkov / dan meja

en: Limits the number of events on each calendar day. Leave blank for no limit.
sl_SI: Omejuje število dogodkov na vsak koledarski dan. Pustite prazno za brez omejitve.

en: More Events message
sl_SI: Message več Dogodki

en: Text with link to calendar day page with all events for that day if there are more events than the limit above, leave blank for no link as the day number is also a link.
sl_SI: Besedilo povezave na koledarski dan stran z vsemi dogodki za ta dan, če obstaja več dogodkov kot mejo zgoraj, pustite prazno brez povezave, kot je dan, število tudi povezava.

en: iCal Title
sl_SI: iCal Naslov

en: The title that will appear in the calendar.
sl_SI: Naziv, ki se bo pojavil v koledarju.

en: Limits the number of future events shown (0 = unlimited).
sl_SI: Omejuje število prihodnjih dogodkov, prikazanih (0 = neomejeno).

en: %s list header format
sl_SI: % s seznama format header

en: This content will appear just above your code for the %s list format below. Default is blank
sl_SI: Ta vsebina se bo pojavila tik nad svojo kodo za% s formatu seznam spodaj. Privzeto je prazno

en: %s list item format
sl_SI: % s format seznam postavka je prazna

en: The format of a single %s in a list.
sl_SI: Oblika enotnega% s na seznamu.

en: %s list footer format
sl_SI: % s seznama format footer

en: This content will appear just below your code for the %s list format above. Default is blank
sl_SI: Ta vsebina se bo pojavila tik pod kodo za seznam% s formatu zgoraj. Privzeto je prazno

en: No %s message
sl_SI: Ne% s sporočilo

en: The message displayed when no %s are available.
sl_SI: Prikaže sporočilo, ko so na voljo nobena% s.

en: Single %s title format
sl_SI: Singla naslov format

en: Single %s page format
sl_SI: Singla Naslov format

en: %s List Formats
sl_SI: % s Seznam Formati

en: Default %s list format
sl_SI: Seznam Defaults format

en: The format of the events the list inserted in the location page through the %s element.
sl_SI: Oblika dogodkov seznam vstavi v stran sedež z% s elementa.

en: The message to be displayed in the list generated by %s when no events are available.
sl_SI: Sporočilo, ki se prikaže na seznamu ustvarjenega% s, kadar ni na voljo nobenih dogodkov.

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: The format of a single category page title.
sl_SI: Oblika enim naslovom kategorija strani.

en: The format of the events the list inserted in the category page through the %s element.
sl_SI: Oblika dogodkov seznam vstavi v strani kategorije z% s elementa.

en: The format of a single tag page title.
sl_SI: Oblika enim naslovom tag stran.

en: The format of the events the list inserted in the tag page through the <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> element.
sl_SI: Oblika dogodkov seznam vstavi v strani tag prek <code> #_ TAGNEXTEVENTS </ code>, <code> #_ TAGNEXTEVENTS </ code> in <code> #_ TAGALLEVENTS </ code> element.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> when no events are available.
sl_SI: Sporočilo, ki se prikaže na seznamu, ustvarjenega z <code> #_ TAGNEXTEVENTS </ code>, <code> #_ TAGNEXTEVENTS </ code> in <code> #_ TAGALLEVENTS </ code>, če ni na voljo nobenih dogodkov.> In <code> #_TAGALLEVENTS </ code> element.

en: RSS main title
sl_SI: RSS glavni naslov

en: The main title of your RSS events feed.
sl_SI: Glavni naslov vaše RSS feed dogodkov.

en: RSS main description
sl_SI: RSS glavni opis

en: The main description of your RSS events feed.
sl_SI: Glavni opis vaših RSS dogodki krme.

en: RSS title format
sl_SI: RSS Naslov format

en: The format of the title of each item in the events RSS feed.
sl_SI: Oblika naslova vsako postavko v Dogodki RSS.

en: RSS description format
sl_SI: RSS opis format

en: The format of the description of each item in the events RSS feed.
sl_SI: Oblika opisu posamezne postavke v Dogodki RSS.

en: Maps
sl_SI: Zemljevidi

en: You can use Google Maps to show where your events are located. For more information on using maps, <a href="%s">see our documentation</a>.
sl_SI: Lahko uporabite Google Maps, da pokažejo, kje se nahajajo vaši dogodki. Za več informacij o uporabi zemljevidov, <a href="%s"> videti vaše dokumentacije </a>.

en: Enable Google Maps integration?
sl_SI: Omogoči Google Maps integracijo?

en: Yes
sl_SI: Da

en: No
sl_SI: Ne

en: Check this option to enable Goggle Map integration.
sl_SI: Izberite to možnost, da se omogoči vključevanje Google Map.

en: Global Map Format
sl_SI: Globalno Format Map

en: If you use the %s <a href="%s">shortcode</a>, you can display a map of all your locations and events, the settings below will be used.
sl_SI: Če uporabljate% s <a href="%shortcode</as> lahko prikažete zemljevid vseh vaših krajih in dogodkih, bodo uporabljene nastavitve spodaj.

en: Location balloon format
sl_SI: Lokacija format balon

en: The format of of the text appearing in the balloon describing the location.
sl_SI: Oblika besedila pojavljajo v balonu, ki opisuje lokacijo.

en: Event.
sl_SI: Dogodek.

en: Single Location/Event Map Format
sl_SI: Enotni Kraj / Dogodek Map Format

en: If you use the <code>#_LOCATIONMAP</code> <a href="%s">placeholder</a> when displaying individual event and location information, the settings below will be used.
sl_SI: Če uporabljate <code> #_ LOCATIONMAP </ code> <a href="%s"> ograda </a> ob prikazu posameznega dogodka in lokacije informacij, bodo uporabljene nastavitve spodaj.

en: Allow guest bookings?
sl_SI: Dovoli gost rezervacije?

en: If enabled, guest visitors can supply an email address and a user account will automatically be created for them along with their booking. They will be also be able to log back in with that newly created account.
sl_SI: Če je omogočeno, lahko gost obiskovalci dobavo e-poštni naslov in uporabniški račun bo samodejno ustvaril za njih, skupaj z njihovo rezervacijo. Ti bodo lahko tudi prijavite nazaj s tem novoustanovljenim račun.

en: Approval Required?
sl_SI: Odobritev Zahtevana?

en: Bookings will not be confirmed until the event administrator approves it.
sl_SI: Rezervacije ne bo potrjen, dokler administrator dogodek odobri.

en: Reserved unconfirmed spaces?
sl_SI: Rezervirano nepotrjenih prostori?

en: By default, event spaces become unavailable once there are enough CONFIRMED bookings. To reserve spaces even if unnapproved, choose yes.
sl_SI: Privzeto, prostori dogodkov ni več na voljo, ko obstaja dovolj potrjene rezervacije. Rezervirajo prostore ČETUDI Neodobreni, izberite Da.

en: Can users cancel their booking?
sl_SI: Uporabniki lahko prekliče svojo rezervacijo?

en: If enabled, users can cancel their bookings themselves from their bookings page.
sl_SI: Če je to omogočeno, lahko uporabniki preklicati svojih rezervacij se iz njihovega rezervacije strani.

en: Allow overbooking when approving?
sl_SI: Dovoli prevelikega števila rezervacij pri odobritvi?

en: If you get a lot of pending bookings and you decide to allow more bookings than spaces allow, setting this to yes will allow you to override the event space limit when manually approving.
sl_SI: Če dobiš veliko nerešenih rezervacije in ste se odločili, da se omogoči več rezervacij kot prostori omogočajo, bo nastavitev, da je to da vam omogočajo, da preglasijo prireditveni prostor mejo, ko ročno odobritvi.

en: Allow double bookings?
sl_SI: Dovoli dvojne rezervacije?

en: If enabled, users can book an event more than once.
sl_SI: Če je to omogočeno, lahko uporabniki rezervirate dogodek več kot enkrat.

en: Pricing
sl_SI: Oblikovanje cen

en: Currency
sl_SI: valuta

en: Choose your currency for displaying event pricing.
sl_SI: Izberite valuto za prikazovanje cen dogodek.

en: Thousands Separator
sl_SI: tisočice

en: Decimal Point
sl_SI: decimalno vejico

en: Currency Format
sl_SI: valuta Format

en: Choose how prices are displayed. <code>@</code> will be replaced by the currency symbol, and <code>#</code> will be replaced by the number.
sl_SI: Izberite, kako so prikazane cene. <code> @ </ code> bo nadomeščen s simbolom valute, in <code> # </ code> se nadomesti s številko.

en: Tax Rate
sl_SI: davčna stopnja

en: Add a tax rate to your ticket prices (entering 10 will add 10% to the ticket price).
sl_SI: Dodaj davčno stopnjo za vaše cene vozovnic (bo vstopu 10 doda 10% na ceno vozovnice).

en: Add tax to ticket price?
sl_SI: Dodaj davek na ceno vozovnice?

en: When displaying ticket prices and booking totals, include the tax automatically?
sl_SI: Pri prikazu cene vozovnic in rezervacije vsote, vključuje davek na avtomatsko?

en: Customize Feedback Messages
sl_SI: Prilagodite povratno sporočilo Sally?

en: Below you will find texts that will be displayed to users in various areas during the bookings process, particularly on booking forms.
sl_SI: Spodaj boste našli besedila, ki bodo prikazane uporabnikom na različnih področjih, med postopkom rezervacije, predvsem o obrazcih za rezervacije.

en: My Bookings messages
sl_SI: Moje Rezervacije sporočila

en: Booking Cancelled
sl_SI: Rezervacija preklicana

en: When a user cancels their booking, this message will be displayed confirming the cancellation.
sl_SI: Ko uporabnik prekliče svojo rezervacijo, se prikaže to sporočilo, ki potrjuje preklic.

en: Booking Cancellation Warning
sl_SI: Odpoved rezervacije Opozorilo

en: When a user chooses to cancel a booking, this warning is displayed for them to confirm.
sl_SI: Ko uporabnik izbere odpovedati rezervacijo, se prikaže to opozorilo za njihovo potrditev.

en: Booking form texts/messages
sl_SI: REZERVACIJA besedil / sporočil

en: Bookings disabled
sl_SI: Rezervacije onemogočeni

en: An event with no bookings.
sl_SI: Dogodek brez rezervacije.

en: Bookings closed
sl_SI: Rezervacije zapiranj.

en: Bookings have closed (e.g. event has started).
sl_SI: Rezervacije so zaprte (npr je dogodek začel).

en: Fully booked
sl_SI: Polno zaseden

en: Event is fully booked.
sl_SI: Dogodek je v celoti rezervirana.

en: Already attending
sl_SI: Ze obiskuje

en: If already attending and double bookings are disabled, this message will be displayed, followed by a link to the users booking page.
sl_SI: Če že obiskujejo in dvojno rezervacije onemogočene, se prikaže to sporočilo, ki mu sledi povezavo do strani uporabnikov rezervacije.

en: Manage bookings link text
sl_SI: Upravljanje rezervacije besedilo povezave

en: Link text used for link to user bookings.
sl_SI: Link besedilo se uporablja za povezavo do uporabnika bookings.t

en: Booking form feedback messages
sl_SI: REZERVACIJA povratnih sporočil

en: When a booking is made by a user, a feedback message is shown depending on the result, which can be customized below.
sl_SI: Ko je rumen ki ga uporabnik, je povratna sporočila prikazana glede na rezultate, ki jih lahko prilagodimo spodaj.

en: Successful booking
sl_SI: Uspešno booking

en: When a booking is registered and confirmed.
sl_SI: Ko je rezervacija registriran in potrjen.

en: Successful pending booking
sl_SI: Uspešno Rezervacija v teku

en: When a booking is registered but pending.
sl_SI: Ko je rumen registrirana, vendar je v teku.

en: Not enough spaces
sl_SI: Ni dovolj prostori

en: When a booking cannot be made due to lack of spaces.
sl_SI: Ko rumen ne more biti zaradi pomanjkanja prostorov.

en: Errors
sl_SI: Napake

en: When a booking cannot be made due to an error when filling the form. Below this, there will be a dynamic list of errors.
sl_SI: Ko rezervacija ni mogoče izvesti zaradi napake pri izpolnjevanju obrazca. Pod to bo dinamičen seznam napak.

en: Email Exists
sl_SI: Email že obstaja

en: When a guest tries to book using an email registered with a user account.
sl_SI: Ko gost poskuša rezervirate s pomočjo e-mail registrirani z uporabniškim računom.

en: User must log in
sl_SI: Uporabnik se mora prijaviti v

en: When a user must log in before making a booking.
sl_SI: Ko uporabnik mora pred prijavo rezervaciji.

en: Error mailing user
sl_SI: Napaka Poštni uporabnik

en: If a booking is made and an email cannot be sent, this is added to the success message.
sl_SI: Če se rezervacija opravi in email ne more poslati, se to doda v sporočilo o uspehu.

en: Already booked
sl_SI: že rezervirana

en: If the user made a previous booking and cannot double-book.
sl_SI: Če uporabnik na prejšnjo rezervacijo in ne more podvojiti-knjigo.

en: No spaces booked
sl_SI: Brez presledkov rezervirana

en: If the user tries to make a booking without requesting any spaces.
sl_SI: Če uporabnik poskuša narediti rezervacijo, ne zahteva nobenih presledkov.

en: Sold Out
sl_SI: Razprodano

en: Booking button feedback messages
sl_SI: Rezervacije gumb povratne sporočil

en: When the %s placeholder, the below texts will be used.
sl_SI: Ko %s ogrado, se uporabijo pod besedila.

en: User can book
sl_SI: Uporabnik lahko rezervirate

en: Booking in progress
sl_SI: Rezervacije je v teku

en: Booking complete
sl_SI: Rezervacija končana

en: Booking error
sl_SI: Napaka booking

en: Event fully booked
sl_SI: Dogodek v celoti rezervirana

en: Cancelation in progress
sl_SI: Odpoved v teku

en: Cancelation complete
sl_SI: Odpoved končana

en: Cancelation error
sl_SI: Odpoved napaka

en: Booking Form
sl_SI: Odgovor napaka

en: Display login form?
sl_SI: Zaslon login form?

en: Choose whether or not to display a login form in the booking form area to remind your members to log in before booking.
sl_SI: Izberite, ali naj se prikaže obrazec za prijavo v obliki prostora preprosto spomnil svoje člane, da se prijavite pred rezervacijo.

en: Submit button text
sl_SI: Submit gumb besedilo

en: The text used by the submit button. To use an image instead, enter the full url starting with %s or %s.
sl_SI: Besedilo, ki ga predlaga gumb Pošlji uporabljati. Namesto tega uporabiti sliko, vnesite celoten URL, ki se začne z% s ali% s.

en: Single ticket mode?
sl_SI: Način Posamezna vstopnica?

en: Show ticket table in single ticket mode?
sl_SI: Pokaži tabelo vozovnice v eno vrsto vozovnice?

en: If you prefer a ticket table like with multiple tickets, even for single ticket events, enable this.
sl_SI: Če imate raje mizo karte kot z več vstopnic, tudi za posamezne pojave vstopnic, omogočajo.

en: Show unavailable tickets?
sl_SI: Prikaži razpoložljive vstopnice?

en: You can choose whether or not to show unavailable tickets to visitors.
sl_SI: Izberete lahko, ali ne zasedene vstopnice za obiskovalce.

en: Show multiple tickets if logged out?
sl_SI: Prikaži več vstopnic, če odjavljeni?

en: Ticket Price (Descending)
sl_SI: Ticket Cena (Padajoče)

en: Ticket Price (Ascending)
sl_SI: Ticket Cena (Naraščajoče)

en: Ticket Name (Ascending)
sl_SI: Ticket Ime (rastoče)

en: Ticket Name (Descending)
sl_SI: Ticket Ime (padajoče)

en: Order Tickets By
sl_SI: Naročanje vozovnic

en: Choose which order your tickets appear.
sl_SI: Izberite ki odredi prikazovali vaši vstopnice.

en: No-User Booking Mode
sl_SI: No-User Način Booking

en: By default, when a booking is made by a user, this booking is tied to a user account, if the user is not registered nor logged in and guest bookings are enabled, an account will be created for them.
sl_SI: Privzeto, ko se izvrši rezervacija uporabnika, se ta rumen vezana na uporabniški račun, če se uporabnik ni registriran niti prijavljeni in gostujoči rezervacije omogočena, bo račun ustvarjen za them.de

en: The option below allows you to disable user accounts and assign all bookings to a parent user, yet you will still see the supplied booking personal information for each booking. When this mode is enabled, extra booking information about the person is stored alongside the booking record rather than as a WordPress user.
sl_SI: Spodaj možnost vam omogoča, da onemogočite uporabniške račune in dodelite vse rezervacije do matičnega uporabnika, vendar boste še vedno videli priloženim rezervacijo, osebne podatke za vsako rezervacijo. Ko je ta način omogočen, se dodatno rezervacijo podatke o osebi, shranjen poleg zapisa preprosto ne kot uporabnik WordPress.

en: <strong>Warning : </strong> Various features afforded to users with an account will not be available, e.g. viewing bookings. Once you enable this and select a user, modifying these values will prevent older non-user bookings from displaying the correct information.
sl_SI: <strong> Opozorilo: </ strong> Različne funkcije dobijo uporabnikom z računom, ne bo na voljo, na primer ogled rezervacije. Ko omogočite to in izberite uporabnika, spreminjanje teh vrednot bo preprečilo starejše rezervacije niso uporabniške s prikazom pravilne informacije.

en: Enable No-User Booking Mode?
sl_SI: Omogoči št uporabniku Booking načina?

en: This disables user registrations for bookings.
sl_SI: Ta invalidi registracije uporabnine za rezervacije.

en: Assign bookings to
sl_SI: Dodeli rezervacijami

en: Choose a parent user to assign bookings to. People making their booking will be unaware of this and will never have access to those user details. This should be a subscriber user you do not use to log in with yourself.
sl_SI: Izberite nadrejeno uporabniku dodeliti rezervacije za. Ljudje, ki svojo rezervacijo bodo tega zavedali, in nikoli ne bodo imeli dostop do teh podatkov uporabnikov. To bi moral biti naročnik uporabnik, ki ga ne uporabljate, da se prijavite v sami s seboj.

en: Booking Email Templates
sl_SI: Rezervacija Email Predloge

en: You can disable this email by leaving the subject blank.
sl_SI: Lahko onemogočite to e-poštno sporočilo, ki ga zapusti predmet prazno.

en: Email events admin?
sl_SI: E-pošta dogodki admin?

en: If you would like every event booking confirmation email sent to an administrator write their email here (leave blank to not send an email).
sl_SI: Če bi radi vsak dogodek naročilu potrditveno sporočilo poslano administratorju napisati svoj email here (pustite prazno, da ne pošiljate e-pošto).

en: For multiple emails, seperate by commas (e.g. email1@test.com,email2@test.com,etc.)
sl_SI: Za več e-poštnih sporočil, ločenih z vejicami (npr email1 @ test.com, email 2 @ test.com, itd.)

en: Email event owner?
sl_SI: Email dogodek lastnik?

en: Check this option if you want to prevent the WordPress registration email from going out when a user anonymously books an event.
sl_SI: Izberite to možnost, če želite, da se prepreči registrsko email na WordPress, da gredo ven, ko uporabnik anonimno knjige o dogodku.

en: Contact person booking confirmed
sl_SI: Kontaktna oseba rezervacija potrjena

en: An email will be sent to the event contact when a booking is first made.
sl_SI: E-pošta bo poslana v stiku dogodkov, ko je prvič na rezervacijo.

en: Contact person email subject
sl_SI: Kontaktna oseba email predmet

en: Contact person email
sl_SI: Kontaktna oseba email

en: Contact person booking cancelled
sl_SI: Kontaktna oseba rezervacija odpovedana

en: An email will be sent to the event contact if someone cancels their booking.
sl_SI: E-pošta bo poslana na stiku dogodka, če nekdo prekliče svojo rezervacijo.

en: Contact person cancellation subject
sl_SI: Kontaktna oseba taksa predmet

en: Contact person cancellation email
sl_SI: Kontaktna oseba TAKSA skupšeina

en: Confirmed booking email
sl_SI: Potrjen booking email

en: This is sent when a person's booking is confirmed. This will be sent automatically if approvals are required and the booking is approved. If approvals are disabled, this is sent out when a user first submits their booking.
sl_SI: To je poslano, ko je potrjena rezervacija osebe. To bo poslano samodejno, če so potrebna soglasja in rezervacija je odobren. Če so soglasja onemogočena, je to poslala, ko uporabnik najprej navaja svojo rezervacijo.

en: Booking confirmed email subject
sl_SI: Rezervacija potrjena e-poštnega sporočila

en: Booking confirmed email
sl_SI: Rezervacija potrjena email

en: Pending booking email
sl_SI: Rezervacija v teku email

en: This will be sent to the person when they first submit their booking. Not relevant if bookings don't require approval.
sl_SI: To bo poslan z osebo, ko so prvič predložiti svojo rezervacijo. Ni pomembno, če se rezervacije ne zahtevajo odobritev.

en: Booking pending email subject
sl_SI: Rezervacije, dokler e-poštnega sporočila

en: Booking pending email
sl_SI: Rezervacije v teku email predmeta

en: This will be sent automatically when a booking is rejected. Not relevant if bookings don't require approval.
sl_SI: Boju poslano samodejno, ko JE rezervacija zavrnjena. Ni pomembno, CE sebi in rezervacije NE zahtevajo odobritev.

en: Booking rejected email subject
sl_SI: Rezervacija zavrnjena e-poštnega sporočila

en: Booking rejected email
sl_SI: Rezervacija zavrnjena email

en: Booking cancelled
sl_SI: Rezervacija zabranjena email

en: This will be sent when a user cancels their booking.
sl_SI: To bo poslano, ko uporabnik prekliče svojo rezervacijo.

en: Booking cancelled email subject
sl_SI: Rezervacija odpovedana e-poštnega sporočila

en: Booking cancelled email
sl_SI: Rezervacija odpovedana email

en: Event Submission Templates
sl_SI: Dogodek Predložitev Predloge

en: Administrator Email
sl_SI: administrator Email

en: Event submission notifications will be sent to emails added here.
sl_SI: Obvestila oddajo Dogodek bo poslano na e-pošto tukaj dodati.

en: If left blank, no emails will be sent. Seperate emails with commas for more than one email.
sl_SI: Če je prazno, se ne bodo e-poštna sporočila je treba poslati. Ločene emails z vejicami za več kot en e-pošti.

en: Event Submitted
sl_SI: Dogodek Objavil

en: An email will be sent to your administrator emails when an event is submitted and pending approval.
sl_SI: E-pošta bo poslana na skrbnika e-pošte, če je predložena dogodek in čaka na odobritev.

en: Event submitted subject
sl_SI: Dogodek je predložila predmet

en: If left blank, this email will not be sent.
sl_SI: Če je prazno, to email ne bo poslana.

en: Event submitted email
sl_SI: CE JE prazno, na email Nebo poslana.

en: Event Re-Submitted
sl_SI: Dogodek Re-Objavil

en: When a user modifies a previously published event, it will be put back into pending review status and will not be publisehd until you re-approve it.
sl_SI: Ko uporabnik spremeni predhodno objavljene dogodek, bo dal nazaj v stanje do pregleda in ne bo objavljen, dokler ga ponovno odobritev.

en: Event resubmitted subject
sl_SI: Dogodek znova predmet

en: Event resubmitted email
sl_SI: Dogodek je predložila email

en: Event Published
sl_SI: Dogodek Objavljeno

en: An email will be sent to an administrator of your choice when an event is published by users who are not administrators.
sl_SI: E-pošta bo poslana skrbnik po vaši izbiri, če je dogodek objavljen s strani uporabnikov, ki niso skrbniki.

en: Event published subject
sl_SI: Dogodek objavijo

en: Event published email
sl_SI: Dogodek objavljen email

en: Event Approved
sl_SI: Odobreno Dogodek

en: An email will be sent to the event owner when their event is approved. Users requiring event approval do not have the <code>publish_events</code> capability.
sl_SI: Elektronsko sporočilo bo poslano lastniku dogodkov, ko je njihova prireditev odobri. Uporabniki, ki zahtevajo odobritev dogodka nimajo <code> objavila napovednik </ code> sposobnosti.

en: Event approved subject
sl_SI: Dogodek je odobril predmet

en: Event approved email
sl_SI: Dogodek je odobril email

en: Event reapproved subject
sl_SI: Dogodek je odobril predmet

en: Event reapproved email
sl_SI: Dogodek znova potrditi e-pošte

en: Image Sizes
sl_SI: velikosti slike

en: Maximum width (px)
sl_SI: Največja širina (px)

en: Minimum width (px)
sl_SI: Najmanjša širina (px)

en: Maximum height (px)
sl_SI: Maksimalna višina (px)

en: The maximum allowed height for images uploaded, in pixels
sl_SI: Največja dovoljena višina za slike naložili v pikslih

en: Minimum height (px)
sl_SI: Največja dovoljena VIŠINA ZA slike naložili v pikslih

en: The minimum allowed height for images uploaded, in pixels
sl_SI: Najmanjša dovoljena višina za slike naložili v pikslih

en: Maximum size (bytes)
sl_SI: Največja velikost (bytes)

en: The maximum allowed size for images uploaded, in bytes
sl_SI: Največja dovoljena velikost slike naložili v bajtih

en: Email Settings
sl_SI: Nastavitve e-pošte

en: Before you save your changes, you can quickly send yourself a test email by clicking this button.
sl_SI: Preden shranite spremembe, lahko hitro sami poslali testni e-pošto s klikom na ta gumb.

en: Test Email Settings
sl_SI: Test Nastavitve e-pošte

en: Notification sender name
sl_SI: Obvestilo ime pošiljatelja

en: Insert the display name of the notification sender.
sl_SI: Vstavite ime za prikaz pošiljatelja obvestila.

en: Notification sender address
sl_SI: Obvestilo naslov pošiljatelja

en: Insert the address of the notification sender.
sl_SI: Vstavite naslov pošiljatelja obvestila.

en: Mail sending method
sl_SI: Mail način pošiljanja

en: PHP mail function
sl_SI: PHP funkcijo mail

en: Select the method to send email notification.
sl_SI: Izberite način pošiljanja e-poštno obvestilo.

en: Send HTML Emails?
sl_SI: Pošlji HTML e-pošte?

en: If set to yes, your emails will be sent in HTML format, otherwise plaintext.
sl_SI: Če je nastavljena na Da, bo vaš e-poštna sporočila je treba poslati v formatu HTML, sicer čistim.

en: Depending on server settings, some sending methods may ignore this settings.
sl_SI: Odvisno od nastavitve strežnika, lahko nekatere metode pošiljajo prezreti to nastavitev.

en: Add br tags to HTML emails?
sl_SI: Dodaj br oznake HTML e-pošto?

en: If HTML emails are enabled, br tags will automatically be added for new lines.
sl_SI: Če so HTML e-pošte je omogočeno, bo br oznake samodejno doda na novih progah.

en: The port through which you e-mail notifications will be sent. Make sure the firewall doesn't block this port
sl_SI: Vrata, skozi katera bo poslano vam e-mail obvestila. Prepričajte se, da požarni zid ne blokira teh vrat

en: Use SMTP authentication?
sl_SI: Uporabite avtentikacijo SMTP?

en: SMTP authentication is often needed. If you use GMail, make sure to set this parameter to Yes
sl_SI: Avtentikacijo SMTP je pogosto potrebno. Če uporabljate Gmail, se prepričajte, da ta parameter nastavite na Yes

en: The SMTP host. Usually it corresponds to 'localhost'. If you use GMail, set this value to 'ssl://smtp.gmail.com:465'.
sl_SI: SMTP gostitelj. Ponavadi to ustreza "localhost". Če uporabljate Gmail, nastavite vrednost "ssl: //smtp.gmail.com: 465".

en: SMTP username
sl_SI: SMTP uporabniško ime

en: Insert the username to be used to access your SMTP server.
sl_SI: Vstavite ime, ki se uporablja za dostop do vašega strežnika SMTP.

en: SMTP password
sl_SI: SMTP geslo

en: Insert the password to be used to access your SMTP server
sl_SI: Vstavite geslo, ki se uporablja za dostop do vašega strežnika SMTP

en: Checking...
sl_SI: Preverjanje ...

en: User Capabilities
sl_SI: Uporabniške zmogljivosti

en: Warning: Changing these values may result in exposing previously hidden information to all users.
sl_SI: Opozorilo: Spreminjanje te vrednosti lahko povzroči izpostavitev prej skrite informacije na voljo vsem uporabnikom.

en: %s Capabilities
sl_SI: % s Zmožnosti

en: Users can publish %s and skip any admin approval
sl_SI: Uporabniki lahko objavljajo% s in preskočite vsako odobritev admin

en: User can delete other users %s
sl_SI: Uporabnik lahko izbrišete druge uporabnike% s

en: User can edit other users %s
sl_SI: Uporabnik lahko uredite druge uporabnike% s

en: User can delete their own %s
sl_SI: Uporabnik lahko izbrišete svojo% s

en: User can create and edit %s
sl_SI: Uporabnik lahko ustvarite in uredite% pesmi

en: User can view private %s
sl_SI: Uporabnik lahko ogledate zasebno% s

en: Recurring Event
sl_SI: Ponavljajoči dogodki

en: recurring events
sl_SI: ponavljajoče se dogodke

en: User can use other user locations for their events.
sl_SI: Uporabnik lahko uporablja druge lokacije uporabnikov za njihove dogodke.

en: User can delete %s categories and tags.
sl_SI: Uporabnik lahko izbrišete% s kategorije in oznake.

en: User can edit %s categories and tags.
sl_SI: Uporabnik lahko uredite% s kategorije in oznake.

en: User can manage other users individual bookings and event booking settings.
sl_SI: Uporabnik lahko upravljajo drugi uporabniki posameznih rezervacijah in nastavitve rezervacijo dogodek.

en: User can use and manage bookings with their events.
sl_SI: Uporabnik lahko uporablja in upravlja rezervacije s svojimi dogodki.

en: User can upload images along with their events and locations.
sl_SI: Uporabnik lahko naložite slike, skupaj s svojimi dogodki in lokacije.

en: You can now give fine grained control with regards to what your users can do with events. Each user role can have perform different sets of actions.
sl_SI: Zdaj lahko dajo fino zrnato nadzor, kar zadeva, kaj vaši uporabniki lahko storite z dogodki. Vsak uporabnik vlogo ima lahko opravljajo različne sklope ukrepov.

en: Apply global capabilities?
sl_SI: Uporabi globalne zmogljivosti?

en: If set to yes the capabilities will be applied all your network blogs and you will not be able to set custom capabilities each blog. You can select no later and visit specific blog settings pages to add/remove capabilities.
sl_SI: Če je nastavljeno na Da zmogljivosti bo uporabil vse svoje omrežne bloge in ne boste mogli nastaviti po meri zmožnosti vsakega blog. Izberete lahko najkasneje in obisk posebne strani Nastavitve blogu dodati / odstraniti capabilities.ities?

en: Development Versions &amp; Updates
sl_SI: Razvojne različice in; posodobitve

en: We're always making improvements, adding features and fixing bugs between releases. We incrementally make these changes in between updates and make it available as a development version. You can download these manually, but we've made it easy for you. <strong>Warning:</strong> Development versions are not always fully tested before release, use wisely!
sl_SI: Mi smo vedno izboljšuje, dodajanje funkcij in določitvi hroščev med javnost. Bomo postopoma te spremembe med posodobitvami in ga dajo na voljo kot različica za razvoj. Lahko prenesete to ročno, vendar smo je enostaven za vas. <strong> Opozorilo: </ strong> Razvojne različice niso vedno v celoti pred začetkom uporabe preizkušenih uporabite pametno!

en: Enable Dev Updates?
sl_SI: Omogoči Dev posodobitve?

en: If enabled, the latest dev version will always be checked instead of the latest stable version of the plugin.
sl_SI: Če je omogočeno, bo najnovejša različica dev vedno treba preveriti, namesto najnovejšo stabilno različico plugin.

en: Re-Check Updates
sl_SI: Ponovno zaženi preverjanje Posodobitve

en: If you would like to check and see if there is a new stable update.
sl_SI: Če bi radi, da preverite in videli, če je nova stabilna posodobitev.

en: Check Dev Versions
sl_SI: Preverite DEV različice

en: If you would like to download a dev version, but just as a one-off, you can force a dev version check by clicking the button below. If there is one available, it should appear in your plugin updates page as a regular update.
sl_SI: Če bi radi, da prenesete različico dev, ampak samo kot enkratni, vas ne more prisiliti pregleda in dev različice s klikom na gumb spodaj. Če je eden na voljo, bi bilo videti na svojo stran plugin posodobitve redno posodabljanje.

en: Uninstall/Reset
sl_SI: Odstrani / Reset

en: Use the buttons below to uninstall Events Manager completely from your system or reset Events Manager to original settings and keep your event data.
sl_SI: Uporabite gumbe spodaj odstraniti Manager Dogodki popolnoma iz vašega sistema ali ponastavitev Manager Dogodki na prvotne nastavitve in obdržati svoje podatke o dogodku.

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: %s added the event %s
sl_SI: %sdodane dogodek %s

en: %s added the event %s to %s.
sl_SI: %s dodal še %s to %s.

en: %s is attending %s.
sl_SI: %s je udeležil %s.

en: %s will not be attending %s anymore.
sl_SI: %s se ne bo udeležil %s anymore.

en: %s is attending %s of the group %s.
sl_SI: %s je udeležil %s skupine %s.

en: %s will not be attending %s of group %s anymore.
sl_SI: %s se ne bo udeležil %s skupine %s anymore.

en: Search %s...
sl_SI: Iskanje%s...

en: My Profile
sl_SI: Moj profil

en: Events I'm Attending
sl_SI: Dogodki jaz ne udeležujem

en: My Events
sl_SI: Moji dogodki

en: My Locations
sl_SI: Moje Lokacije

en: My Event Bookings
sl_SI: Moje Dogodek rezervacije

en: Group Ownership
sl_SI: skupina Lastništvo

en: You have a pending booking
sl_SI: Imate rezervacijo v teku

en: You have %s pending bookings
sl_SI: Imate% čakajoče rezervacije

en: You have a confirmed booking
sl_SI: Imate potrjeno rezervacijo

en: You have %s confirmed bookings
sl_SI: Imate% potrjenem rezervacije

en: A user cancelled a booking
sl_SI: Uporabnik preklicali rezervacijo

en: %s users cancelled bookings.
sl_SI: % s uporabniki odpovedan rezervacije.

en: Group Events
sl_SI: Skupina Dogodki

en: Reschedule Events
sl_SI: prestavljena Dogodki

en: Edit Event
sl_SI: Uredi Dogodek

en: Add Event
sl_SI: Dodaj dogodek

en: Add Location
sl_SI: Dodaj lokacijo

en: Edit Location
sl_SI: Uredi Kraj

en: You are currently viewing your public page, this is what other users will see.
sl_SI: Trenutno ste na vašo javno stran, to je tisto, kar bodo drugi uporabniki videli.

en: Approved
sl_SI: Odobreno

en: Rejected
sl_SI: Zavrnjeno

en: Cancelled
sl_SI: PreklicanaCancelled

en: Awaiting Online Payment
sl_SI: Čakanje Online plačilo

en: Awaiting Payment
sl_SI: Čakanje na plačilo

en: Changes saved
sl_SI: Spremembe shranjene

en: Your booking has been recorded
sl_SI: Vaš booking bila zabeležena

en: There was a problem saving the booking.
sl_SI: Prišlo je varčevanje rezervacijo problem.

en: You cannot manage this %s.
sl_SI: Ne, ne moreš upravljati to% s.

en: You are trying to book a non-existent ticket for this event.
sl_SI: Poskušate rezervacijo neobstoječo vstopnico za ta dogodek.

en: Guest User
sl_SI: Gostujoči uporabnik

en: Not Supplied
sl_SI: Ni priložen

en: %s deleted
sl_SI: %s izbrisan

en: %s could not be deleted
sl_SI: %s ni bilo mogoče izbrisati

en: Not approved, spaces full.
sl_SI: Ni odobril, prostori polni.

en: Booking %s.
sl_SI: Rezervacija% s.

en: Booking could not be %s.
sl_SI: Rezervacija ne more biti% s.

en: Booking note successfully added.
sl_SI: Booking opomba uspešno dodana.

en: Confirmation email could not be sent to contact person. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
sl_SI: Potrditev e-pošte ni mogoče poslati v stik z osebo. Registracijski zavezanec bi moral prišel njihov email (samo admin vidite to opozorilo).

en: Confirmation email could not be sent to admin. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
sl_SI: Potrditev e-pošte ni mogoče poslati na admin. Registracijski zavezanec bi moral prišel njihov email (samo admin vidite to opozorilo).

en: Confirmed
sl_SI: Potrjen

en: Needs Attention
sl_SI: Pozornost je treba posvetiti

en: Incomplete Bookings
sl_SI: Nepopolne rezervacije

en: First Name
sl_SI: Prvo Ime

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Event Date(s)
sl_SI: Dogodek Datumi

en: Event Time(s)
sl_SI: Dogodek čas

en: Phone Number
sl_SI: Telefonska številka

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Booking ID
sl_SI: Rezervacija ID

en: Booking Comment
sl_SI: Rezervacija Komentar

en: Ticket Name
sl_SI: Vstopnica Ime

en: Ticket Description
sl_SI: Vstopnica Opis

en: Ticket Price
sl_SI: Cena vstopnica

en: Ticket ID
sl_SI: Vstopnica ID

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Bookings Table Settings
sl_SI: Rezervacije Tabela Nastavitve

en: Modify what information is displayed in this booking table.
sl_SI: Spremeniti, katere informacije so prikazane v tej tabeli rezervacije.

en: Columns to show
sl_SI: Stolpci za prikaz

en: Drag items to or from the left column to add or remove them.
sl_SI: Povlecite predmete ali iz levega stolpca dodati ali odstraniti.

en: Export Bookings
sl_SI: Izvozna rezervacije

en: Select the options below and export all the bookings you have currently filtered (all pages) into a CSV spreadsheet format.
sl_SI: Izberete spodaj in izvoz vse rezervacije, ki jih imajo trenutno filtrirane (vse strani) v preglednice CSV formatu.

en: Split bookings by ticket type
sl_SI: Po tipu vozovnice Split booking

en: If your events have multiple tickets, enabling this will show a seperate row for each ticket within a booking.
sl_SI: Če so vaši dogodki več vstopnic, bodo omogočili to kažejo ločeno vrstico za vsako vstopnico v rezervacijo.

en: Columns to export
sl_SI: Stolpci za izvoz

en: Export these bookings.
sl_SI: Izvoz teh rezervacij.

en: %s Rows
sl_SI: %s Vrstic.

en: Displaying Event
sl_SI: Prikazovanje Dogodek

en: Displaying User
sl_SI: Prikazovanje Uporabnik

en: No bookings.
sl_SI: Ni rezervacije.

en: %s created.
sl_SI: %s ustvaril.

en: Bookings %s. Mails Sent.
sl_SI: Rezervacije %s. Pošte poslano.

en: An error occurred.
sl_SI: Prišlo je do napake.

en: Choose a color for your category. You can access this using the %s placeholder.
sl_SI: Izberite barvo za svojo kategorijo. Lahko dostop to s pomočjo% s ogrado.

en: Choose/Upload Image
sl_SI: Izberite / Naloži sliko

en: Choose an image for your category, which can be displayed using the %s placeholder.
sl_SI: Izberite sliko za ur kategorije, ki se lahko prikaže z uporabo% s ogrado.

en: WARNING: This is a recurring event.
sl_SI: OPOZORILO: To je ponavljajoč se dogodek.

en: Modifications to this event will cause all recurrences of this event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and disassociate them with this recurring event.
sl_SI: Spremembe na tem dogodku bo povzročilo vse ponovitev tega dogodka, ki se izbriše in znova in prejšnja rezervacije bodo izbrisane! Lahko urejate posamezne ponovitve in jih loči s tem ponavljajoče dogodka.

en: WARNING: This is a recurrence in a set of recurring events.
sl_SI: OPOZORILO: To je ponovitev v niz ponavljajočih se dogodkov.

en: If you update this event data and save, it could get overwritten if you edit the recurring event template. To make it an independent, <a href="%s">detach it</a>.
sl_SI: Če posodobite Dogodek podatke in shranite, lahko dobite prepišejo, če uredite predlogo ponavljajočega dogodka. Da bi to neodvisno, <a href="%s"> snamete </a>.

en: WARNING: This is a event belonging to the group "%s". Other group admins can also modify this event.
sl_SI: OPOZORILO: To je dogodek, ki spada v skupino "%s". Drugi skrbniki skupine lahko spreminjate tudi ta dogodek.

en: Your event details are incorrect and recurrences cannot be created, please correct these errors first:
sl_SI: Vaši podatki dogodka so napačni in ponovitev ni mogoče ustvariti, najprej popraviti te napake:

en: Your %s details are incorrect and cannot be published, please correct these errors first:
sl_SI: Vašem% s podatki so napačni in jih ni mogoče objaviti, prosim popravi te napake najprej:

en: Anonymous Submitter Info
sl_SI: Anonymous Pošiljatelj Info

en: When
sl_SI: Ko

en: Where
sl_SI: Kjer je

en: Bookings/Registration
sl_SI: Rezervacije / Registracija

en: Bookings Stats
sl_SI: Rezervacije Stats

en: Attributes
sl_SI: Lastnosti

en: Site Categories
sl_SI: Kategorije mestu

en: This event was submitted by a guest. You will find their details in the <em>Anonymous Submitter Info</em> box
sl_SI: Ta dogodek je predložil gost. Boste našli svoje podatke na <em> Anonymous Pošiljatelj Info </ em> škatle

en: No categories available, <a href="%s">create one here first</a>
sl_SI: Ni kategorije voljo, <a href="%s"> ustvarite tukaj prvi </a>

en: Recurrences
sl_SI: Ponovitve

en: View all posts in %s
sl_SI: Ogled vse prispevke v %s

en: View all categories
sl_SI: Pregled vseh kategorij

en: Date and Time
sl_SI: Datum in čas

en: Owner
sl_SI: Lastnik

en: Booked
sl_SI: Rezervirana

en: WARNING! You will delete ALL recurrences of this event, including booking history associated with any event in this recurrence. To keep booking information, go to the relevant single event and save it to detach it from this recurrence series.
sl_SI: OPOZORILO! Boste izbrisali vse pojavitve tega dogodka, vključno s preprosto zgodovine, povezane s vsekakor v tem ponovila. Obdržati naročilu informacij, pojdite na ustrezen sam dogodek in ga shranite, da ga odstranite iz te ponovitve serije.

en: Edit Recurring Events
sl_SI: Uredi ponavljajočih se dogodkov

en: Detach
sl_SI: Ločite

en: Duplicate %s
sl_SI: Dvojnik %s

en: Duplicate
sl_SI: Dvojnik

en: Modifications to these events will cause all recurrences of each event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and detach them from recurring events by visiting the <a href="%s">events page</a>.
sl_SI: Spremembe teh dogodkov bo povzročilo vse pojavitve posameznega dogodka, ki se izbriše in znova in prejšnja rezervacije bodo izbrisane! Lahko urejate posamezne ponovitve in jih pripisujejo od ponavljajočih se dogodkov, ki jih obiščete <a href="%s"> stran dogodki </a>.

en: %s is required.
sl_SI: je potrebno.

en: Event name
sl_SI: ime Dogodek

en: A valid email
sl_SI: Veljaven email

en: Your name
sl_SI: Vaše ime

en: Events cannot start after they end.
sl_SI: Dogodki se ne more začeti, ko so na koncu.

en: For recurring events that end the following day, ensure you make your event last 1 or more days.
sl_SI: Pri ponavljajočih se dogodkov, ki se je zaključilo naslednji dan, da boste vaš dogodek zadnji 1 ali več dni.

en: Dates must have correct formatting. Please use the date picker provided.
sl_SI: Datumi mora imeti pravilno oblikovanje. Prosimo, uporabite datepicker predvideno.

en: Missing fields:
sl_SI: Manjkajoče polja:

en: Since the event is repeated, you must specify an event end date greater than the start date.
sl_SI: Ker se dogodek ponavlja, morate določiti datum končnega dogodek večji od datuma začetka.

en: There were some errors saving your location.
sl_SI: Bilo je nekaj napak varčevanje vaše lokacije.

en: It will not be displayed on the website listings, to correct this you must <a href="%s">edit your location</a> directly.
sl_SI: Ne bo prikazan je na spletni strani oglasi, da to popravite, morate <a href="%s"> urediti vašo lokacijo </a> neposredno.

en: Something went wrong saving your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
sl_SI: Nekaj je šlo narobe shranjevanju% s za indeksno tabelo. Prosimo, obvestite administratorja spletnega mesta o tem.

en: Successfully saved %s
sl_SI: Uspešno rešil% s

en: Something went wrong updating your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
sl_SI: Nekaj je šlo narobe modernizirati vaš% s za indeksno tabelo. Prosimo, obvestite administratorja spletnega mesta o tem.

en: Something went wrong with the recurrence update...
sl_SI: Nekaj je šlo narobe s posodobitvijo ponovitve ...

en: There was a problem saving the recurring events.
sl_SI: Prišlo je varčevanje ponavljajoče dogodke problem.

en: %s successfully duplicated.
sl_SI: %s uspešno ponovili.

en: Profile
sl_SI: Profileed.

en: Event detached.
sl_SI: Dogodek samostojna.

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Event could not be detached.
sl_SI: Dogodek ni mogoče ločiti.

en: Event re-attached to recurrence.
sl_SI: Dogodek ponovno pritrditi na ponovitve ..

en: Event could not be attached.
sl_SI: Dogodek ni mogoče priložiti.

en: Sunday
sl_SI: Nedelja

en: Monday
sl_SI: Ponedeljek

en: Tuesday
sl_SI: Torek

en: Wednesday
sl_SI: Sreda

en: Thursday
sl_SI: Cetrtek

en: Friday
sl_SI: Petek

en: Saturday
sl_SI: Sobota

en: the first %s of the month
sl_SI: Prvi %s meseca

en: the second %s of the month
sl_SI: Druga %s meseca

en: the third %s of the month
sl_SI: Tretji %s meseca

en: the fourth %s of the month
sl_SI: Četrti %s meseca

en: the last %s of the month
sl_SI: zadnjih% s meseca

en: everyday
sl_SI: vsakdanje

en: every %s days
sl_SI: vsakih  %s dni

en: every week
sl_SI: vsak teden

en: every %s weeks
sl_SI: every %s week

en: every %s months
sl_SI: vsakih %s mesecev

en: every year
sl_SI: vsako leto

en: every %s years
sl_SI: vsakih %s let

en: Address
sl_SI: Naslov

en: State
sl_SI: Država

en: The location address
sl_SI: Lokacija naslov

en: The location town
sl_SI: Lokacija mesto

en: The country
sl_SI: Država

en: Location name
sl_SI: Lokacija ime

en:  is required.
sl_SI: je potrebno.

en: You do not have permission to create/edit %s.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje / urejanje %s.

en: Could not send email.
sl_SI: Ne morem poslati e-pošto.

en: Please supply a valid email format.
sl_SI: Prosimo, podajte veljavno obliko email.

en: The image file is too big! Maximum size:
sl_SI: Slikovna datoteka je prevelika! Največja velikost:

en: The image is too big! Maximum size allowed:
sl_SI: Slika je prevelika! Največja dovoljena velikost:

en: The image is too small! Minimum size allowed:
sl_SI: Slika je premajhna! Minimalna velikost dovoljeno:

en: The image is in a wrong format!
sl_SI: Slika je v napačni obliki!

en: User deleted by administrators
sl_SI: Uporabnik izbrisan skrbniki

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Ticket booking created
sl_SI: Rezervacija vstopnic ustvaril

en: There was a problem saving the ticket booking.
sl_SI: Prišlo je varčevanje rezervaciji vozovnice problem.

en: Standard Ticket
sl_SI: Standardna vstopnica

en: Ticket created
sl_SI: Vstopnica ustvaril

en: There was a problem saving the ticket.
sl_SI: Prišlo je varčevanje vozovnico problem.

en: Please enter a valid ticket price e.g. 10.50 (no currency signs)
sl_SI: Vnesite veljavno ceno vozovnice npr 10.50 (ni valuta znakov)

en: You cannot delete a ticket that has a booking on it.
sl_SI: Ne, ne moreš brisati vozovnico, ki ima rezervacijo na njej.

en: You do not have the rights to manage this %s.
sl_SI: Nimate pravice za upravljanje to %s.

en: You cannot delete tickets if there are any bookings associated with them. Please delete these bookings first.
sl_SI: Ne, ne moreš brisati vstopnic, če obstajajo kakršne koli rezervacije, povezane z njimi. Prosimo, da najprej izbrisati te rezervacije.

en: Standard
sl_SI: Standardni

en: No ticket id provided
sl_SI: Ne vozovnice id če

en: %s successfully deleted.
sl_SI: %s uspešno izbrisana.

en: %s could not be deleted.
sl_SI: %s ni bilo mogoče izbrisati.

en: %s successfully deleted
sl_SI: %s uspešno izbrisan

en: You must log in to cancel your booking.
sl_SI: Morate se prijavite, da prekličete vašo rezervacijo.

en: Exported booking on %s
sl_SI: Izvozijo naročilu na %s

en: <li>No events in this location</li>
sl_SI: <li> Ni dogodkov na tej lokaciji </li>

en: You are in Events Manager debug mode. To turn debug mode off, go to the <a href="%s">settings</a> page.
sl_SI: Ste v načinu Manager Dogodki debug. Če želite vklopiti način razhroščevanja off, pojdite na stran Nastavitve <a href="%s"> </a>.

en: My %s
sl_SI: Moja%s

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
sl_SI: Prikazujem %s&#8211;%s of %s

en: Today's events
sl_SI: Današnji dogodki

en: Tomorrow's events
sl_SI: Dogodki jutrišnji

en: Events this month
sl_SI: Dogodki ta mesec

en: Events next month
sl_SI: Dogodki Naslednji mesec

en: Events current and next month
sl_SI: Dogodki tok in naslednji mesec

en: Events within 2 months
sl_SI: Dogodki v 2 mesecih

en: Events within 3 months
sl_SI: Dogodki v 3 mesecih

en: Events within 6 months
sl_SI: Dogodki v 6 mesecih

en: Events within 12 months
sl_SI: Dogodki v zadnjih 12 mesecih

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
sl_SI: <strong>ERROR</strong>: Prosimo, vpišite vaš e-poštni naslov.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
sl_SI: <strong>ERROR</strong>: E-poštni naslov jen&#8217;t pravilna.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
sl_SI: <strong>ERROR</strong>: Vnesite uporabniško ime.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sl_SI: <strong>ERROR</strong>: To ime je neveljavna, ker uporablja nedovoljene znake. Vnesite veljavno uporabniško ime.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
sl_SI: <strong>ERROR</strong>: To uporabniško ime je že registrirano, izberite drugo.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
sl_SI: <strong>ERROR</strong>: Ta e-poštni naslov je že registriran, izberite drugo.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
sl_SI: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;tvas registriramo ... se obrnite na<a href="mailto:%s">webmaster</a> !

en: New user registration on your blog %s:
sl_SI: Nova registracija uporabnika na svoj blog %s:

en: [%s] New User Registration
sl_SI: [%s] Registracija novega uporabnika

en: [%s] Your username and password
sl_SI: [%s] Vaše uporabniško ime in geslo

en: If translations are left blank, the default value will be used.
sl_SI: Če so prevodi prazno, bo uporabljena privzeta vrednost.

en: If left blank, the default value will be used.
sl_SI: Če pustite prazno, bo uporabljena privzeta vrednost.

en: All Categories
sl_SI: Vse kategorije

en: All Countries
sl_SI: Vse države

en: All Regions
sl_SI: Vse regije

en: All States
sl_SI: Ve države

en: All Cities/Towns
sl_SI: Vsa mesta / Mesta

en: You have successfully submitted your event, which will be published pending approval.
sl_SI: Uspešno ste oddali dogodek, ki bo objavljena čakanju na odobritev.

en: You have successfully updated your event, which will be republished pending approval.
sl_SI: Uspešno ste posodobili dogodek, ki bo objavljena čakanju na odobritev.

en: Submitted Event Awaiting Approval
sl_SI: Predložen Dogodek čaka na odobritev

en: Re-Submitted Event Awaiting Approval
sl_SI: Re-Objavil Dogodek čaka na odobritev

en: Published Event
sl_SI: Objavljena Dogodek

en: No %s
sl_SI: Ne %s

en: No events in this category
sl_SI: Ni dogodkov v tej kategoriji

en: more...
sl_SI: več ...

en: Send your booking
sl_SI: Pošlji rezervacijo

en: Online bookings are not available for this event.
sl_SI: Online rezervacije ni na voljo za ta dogodek.

en: Bookings are closed for this event.
sl_SI: Rezervacije so zaprte za ta dogodek.

en: This event is fully booked.
sl_SI: Ta dogodek je v celoti rezervirana.

en: You are currently attending this event.
sl_SI: Vi ste zdaj na ta dogodek.

en: Manage my bookings
sl_SI: Upravljanje moje rezervacije

en: Are you sure you want to cancel your booking?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati rezervacijo?

en: Booking %s
sl_SI: Rezervacija%s

en: Booking successful, pending confirmation (you will also receive an email once confirmed).
sl_SI: rezervacija uspešna, dokler potrdilo (boste prejeli e-pošto enkrat potrjeno).

en: Booking successful.
sl_SI: rezervacija uspešna.

en: Booking cannot be made, not enough spaces available!
sl_SI: rezervacija ne more biti, ni dovolj prostori na voljo!

en: You must log in or register to make a booking.
sl_SI: Morate logirati oziroma registrirati po rezervaciji.

en: However, there were some problems whilst sending confirmation emails to you and/or the event contact person. You may want to contact them directly and letting them know of this error.
sl_SI: Vendar pa je bilo nekaj težav, medtem ko pošiljanje potrditvena e-pošto na vas in / ali kontaktna oseba, dogodek. Morda boste želeli, da jih kontaktirate neposredno in dajanje v najem jih vem, tega error.oking.

en: Booking could not be created
sl_SI: Ni bilo mogoče ustvariti rezervacija

en: This email already exists in our system, please log in to register to proceed with your booking.
sl_SI: Ta e-poštni naslov že obstaja v našem sistemu, se prijavite v register, da nadaljuje s svojim booking.ed

en: A new user account has been created for you. Please check your email for access details.
sl_SI: Nov uporabniški račun je bil ustvarjen za vas. Prosimo, da preverite vašo e-pošto za podrobnosti dostopa.

en: There was a problem creating a user account, please contact a website administrator.
sl_SI: Tam je bil problem ustvarjanje uporabniškega računa, se obrnite na skrbnika spletne strani.

en: You already have booked a seat at this event.
sl_SI: Že ste jih rezervirali sedež na tem dogodku.

en: You must request at least one space to book an event.
sl_SI: Morate zahtevati vsaj en prostor za rezervacijo dogodek.

en: Book Now
sl_SI: Rezervirajte zdaj

en: Booking...
sl_SI: Rezervacija ...

en: %s Submitted
sl_SI: %s predložen

en: %s Error. Try again?
sl_SI: %s Napaka. Poskusite še enkrat?

en: Canceling...
sl_SI: Preklic ...

en: Cancellation
sl_SI: Preklic

en: New Booking
sl_SI: New rezervacija

en: Booking Pending
sl_SI: Rezervacije v teku

en: Booking Rejected
sl_SI: Rezervacija Zavrnjeno

en: Booking Confirmed
sl_SI: Rezervacija Potrjen

en: No Events
sl_SI: Ni dogodkov

en: Event Tag
sl_SI: Dogodek Tag

en: Search Event Tags
sl_SI: Iskanje Dogodek Tags

en: Popular Event Tags
sl_SI: Popular Dogodek Tags

en: All Event Tags
sl_SI: Vse Dogodek Tags

en: Parent Event Tags
sl_SI: Enostarševske Dogodek Tags

en: Parent Event Tag:
sl_SI: Parent Dogodek Tag:

en: Edit Event Tag
sl_SI: Uredi Dogodek Tag

en: Update Event Tag
sl_SI: Update Dogodek Tag

en: Add New Event Tag
sl_SI: Dodaj nov dogodek Tag

en: New Event Tag Name
sl_SI: New Dogodek Tag ime

en: Seperate event tags with commas
sl_SI: Ločena dogodka oznake z vejicami

en: Add or remove events
sl_SI: Dodaj ali odstrani dogodkov

en: Choose from most used event tags
sl_SI: Izbirate lahko med najbolj uporabljanimi dogodkov oznak

en: Event Category
sl_SI: Kategorija dogodka

en: Search Event Categories
sl_SI: Iskanje Dogodek Kategorije

en: Popular Event Categories
sl_SI: Popular Kategorije Dogodek

en: All Event Categories
sl_SI: Vse kategorije Dogodek

en: Parent Event Categories
sl_SI: Enostarševske Kategorije Dogodek

en: Parent Event Category:
sl_SI: Parent Kategorija dogodka:

en: Edit Event Category
sl_SI: Uredi Kategorija dogodka

en: Update Event Category
sl_SI: Update Kategorija dogodka

en: Add New Event Category
sl_SI: Dodaj nov dogodek Kategorija

en: New Event Category Name
sl_SI: New Dogodek Ime kategorije

en: Seperate event categories with commas
sl_SI: Ločene kategorije dogodkov z vejicami

en: Choose from most used event categories
sl_SI: Izbirate lahko med najbolj uporabljanimi kategorij dogodkov

en: Display events on your blog.
sl_SI: Zaslon dogodki na svojem blogu.

en: Add New Event
sl_SI: Dodaj nov dogodek

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: New Event
sl_SI: New Dogodek

en: View
sl_SI: Ogled

en: View Event
sl_SI: Ogled Dogodek

en: Search Events
sl_SI: Išči Dogodki

en: No Events Found
sl_SI: Ni najdenih Dogodki

en: No Events Found in Trash
sl_SI: Ni najdene v smetnjaku Dogodki

en: Parent Event
sl_SI: Parent Dogodek

en: Recurring Events
sl_SI: Ponavljajoči dogodki

en: Recurring Events Template
sl_SI: Predloga Ponavljajoči dogodki

en: Add Recurring Event
sl_SI: Dodaj Ponavljajoči dogodek

en: Add New Recurring Event
sl_SI: Dodaj nov ponavljajoči se dogodek

en: Edit Recurring Event
sl_SI: Uredi Ponavljajoči dogodek

en: New Recurring Event
sl_SI: New Ponavljajoči Dogodek

en: Search Recurring Events
sl_SI: Iskanje ponavljajočih se dogodkov

en: No Recurring Events Found
sl_SI: Ni najdenih Ponavljajoči dogodki

en: No Recurring Events Found in Trash
sl_SI: Ni najdene v smetnjaku Ponavljajoči dogodki

en: Parent Recurring Event
sl_SI: Parent Ponavljajoči Dogodek

en: Display locations on your blog.
sl_SI: Zaslon lokacije na svojem blogu.

en: Add New Location
sl_SI: Dodaj novo lokacijo

en: New Location
sl_SI: novo Mesto

en: View Location
sl_SI: Ogled Kraj

en: Search Locations
sl_SI: Išči Lokacije

en: No Locations Found
sl_SI: Ni najdenih Lokacije

en: No Locations Found in Trash
sl_SI: Ni najdene v smetnjaku Lokacije

en: Parent Location
sl_SI: Parent Kraj

en: You must log in to view and manage your events.
sl_SI: Morate se prijavite za ogled in upravljanje dogodkov.

en: You must log in to view and manage your locations.
sl_SI: Morate se prijavite za ogled in upravljanje vaše lokacije.

en: You must log in to view and manage your bookings.
sl_SI: Morate se prijavite za ogled in upravljanje svoje rezervacije.

en: Please wait while the booking is being submitted.
sl_SI: Prosimo, počakajte, medtem ko se predloži rezervacijo.

en: Save Ticket
sl_SI: Shrani vstopnica

en: Save Settings
sl_SI: Shrani vstopnica

en: Are you sure you want to delete?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati?

en: Searching...
sl_SI: Iskanje ...

en: Loading...
sl_SI: Nalaganje ...

en: Are you sure you want to reschedule this recurring event? If you do this, you will lose all booking information and the old recurring events will be deleted.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite prestaviti to ponavljajoče se dogodek? Če boste to storili, boste izgubili vse rezervacije Informacije in stare ponavljajoče dogodki bodo izbrisani.

en: Are you sure you want to detach this event? By doing so, this event will be independent of the recurring set of events.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti ta dogodek? S tem bo ta dogodek je neodvisen od bodo izbrisane ponavljajoča niz events.events.

en: This cannot be undone.
sl_SI: To ni mogoče razveljaviti.

en: All events will be moved to trash.
sl_SI: Vsi dogodki se bodo preselili v koš.

en: Are you sure you want to delete all recurrences of this event?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati vse pojavitve tega dogodka?

en: Are you sure you want to disable bookings? If you do this and save, you will lose all previous bookings. If you wish to prevent further bookings, reduce the number of spaces available to the amount of bookings you currently have
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite onemogočiti rezervacije? Če to naredite in shranite, boste izgubili vse predhodne rezervacije. Če želite, da se prepreči nadaljnje rezervacije, zmanjšati število prostorov na voljo znesek rezervacije imate trenutno

en: You do not have permission to manage others %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za upravljanje drugim% s

en: You do not have permission to manage %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za upravljanje% s

en: You do not have permission to publish %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za objavo% s

en: You do not have permission to delete others %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje drugim% s

en: You do not have permission to delete %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje% s

en: You do not have permission to edit others %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje drugim% s

en: You do not have permission to edit %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje% s

en: You cannot read private %s
sl_SI: Ne morete prebrati zasebno% s

en: You cannot view others %s
sl_SI: Si ne morete ogledati drugim% s

en: You do not have permission to upload images
sl_SI: Nimate dovoljenja za nalaganje slik% s

en: Duplicate this event
sl_SI: Podvajati ta dogodek

en: Not attending any events yet.
sl_SI: Ne obiskujejo nobenega dogodka.

en: Log in if you already have an account with us.
sl_SI: Se prijavite, če že imate račun pri nas.

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Log In
sl_SI: Geslo

en: Remember Me
sl_SI: Zapomni si me

en: Password Lost and Found
sl_SI: Password Pore and Najdeno

en: Lost your password?
sl_SI: Ste pozabili geslo?

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Events Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
sl_SI: Nimate nobenega atribute po meri, opredeljenih v kateri koli od vaših nastavitev Manager Dogodki predlogah. Prosimo, dodajte jim <a href='%settings page</a>

en: Depreciated Attributes
sl_SI: opustili Lastnosti

en: If you see any attributes under here, that means they're not used in Events Manager formats. To add them, you need to add the custom attribute again to a formatting option in the settings page. To remove any of these depreciated attributes, give it a blank value and save.
sl_SI: Če vidite kakšne atribute pod tu, kar pomeni, da oni ne uporabljajo v formatih Manager Dogodki. Če jih želite dodati, morate znova dodajte atribut po meri na opcijo za formatiranje na strani z nastavitvami. Če želite odstraniti katerega od teh opuščenih atributov, da ga slepa vrednost in shranite.

en: In order to use attributes, you must define some in your templates, otherwise they'll never show. Go to Events > Settings > General to add attribute placeholders.
sl_SI: Da bi lahko uporabljali atribute, morate določiti nekaj v vaših predlogah, sicer nikoli ne bom pokazala. Pojdi na Dogodki> Nastavitve> Splošno dodati atributov ograde.

en: Available Spaces
sl_SI: Na voljo Presledki

en: Confirmed Spaces
sl_SI: potrjeni Presledki

en: Pending Spaces
sl_SI: nerešene Presledki

en: manage bookings
sl_SI: upravljanje rezervacijah

en: printable view
sl_SI: printable pogled

en: export csv
sl_SI: izvoz csv

en: No responses yet!
sl_SI: Zaenkrat ni odzivov!

en: Enable registration for this event
sl_SI: Omogoči prijave za ta dogodek

en: Tickets
sl_SI: Vstopnice

en: You can have single or multiple tickets, where certain tickets become availalble under certain conditions, e.g. early bookings, group discounts, maximum bookings per ticket, etc.
sl_SI: Lahko imaš eno ali več vstopnic, kjer so postali na voljo nekatere vozovnice pod določenimi pogoji, npr zgodnje rezervacije, popusti skupina, najvišje rezervacije na vozovnici, itd

en: Basic HTML is allowed in ticket labels and descriptions.
sl_SI: Osnovni HTML je dovoljen v nalepk vozovnic in opisov.

en: Start/End
sl_SI: Začetek/Konec

en: Avail. Spaces
sl_SI: Voljo. Presledki

en: Add new ticket
sl_SI: Dodaj novo vozovnico

en: Free
sl_SI: brezplačno

en: View Bookings
sl_SI: Ogled rezervacije

en: Total Spaces
sl_SI: Skupaj Presledki

en: Individual tickets with remaining spaces will not be available if total booking spaces reach this limit. Leave blank for no limit.
sl_SI: Posamezne vstopnice preostalih prostorov, ne bo na voljo, če skupni prostori za rezervacijo dosegel to mejo. Pustite prazno za brez omejitve.

en: Booking Cut-Off Date
sl_SI: Rezervacija presečni dan.

en: This is the definite date after which bookings will be closed for this event, regardless of individual ticket settings above. Default value will be the event start date.
sl_SI: To je določen datum, po katerem se bodo rezervacije zaprta tem primeru, glede na posamezne nastavitve vozovnic zgoraj. Privzeta vrednost bo datum začetka dogodka.

en: Category:
sl_SI: Kategorija:

en: No image uploaded for this event yet
sl_SI: Ne slika naložena za ta dogodek še ni

en: Upload/change picture
sl_SI: Pošiljanje / slika spremembe

en: Delete Image?
sl_SI: Izbriši sliko?

en: Not a Group Event
sl_SI: Ni Dogodek Group

en: As a site admin, you see all group events, users will only be able to choose groups they are admins of.
sl_SI: Kot admin strani, boste videli vse dogodke v skupini, bodo uporabniki lahko izbirali skupinam jim bodo administratorji za samo.

en: No groups defined yet.
sl_SI: Nobena skupina ni definirana.

en: This event does not have a physical location.
sl_SI: Ta dogodek nima fizične lokacije.

en: Location:
sl_SI: Kraj:

en: No Location
sl_SI: ne Kraj

en: Location Name:
sl_SI: Lokacija Ime:

en: Create a location or start typing to search a previously created location.
sl_SI: Ustvarite lokacijo ali začnite pisati iskati prej ustvarjeno lokacijo.

en: You cannot edit saved locations here.
sl_SI: Ne, ne moreš urejati shranjene lokacije tukaj.

en: Address:
sl_SI: naslov:

en: City/Town:
sl_SI: Mesto / Kraj:

en: State/County:
sl_SI: Država / Regija:

en: Postcode:
sl_SI: poštna številka:

en: Region:
sl_SI: regija:

en: Country:
sl_SI: Država:

en: none selected
sl_SI: none izbrana

en: Location not found
sl_SI: Lokacija ni bilo mogoče najti

en: This event repeats
sl_SI: Ta dogodek se ponavlja

en: every
sl_SI: vsak

en: day
sl_SI: dan

en: days
sl_SI: dni

en: week on
sl_SI: teden

en: weeks on
sl_SI: tedni

en: month on the
sl_SI: mesec na

en: months on the
sl_SI: mesecev na

en: year
sl_SI: letnik

en: years
sl_SI: let

en: first
sl_SI: prva

en: second
sl_SI: drugi

en: third
sl_SI: tretji

en: fourth
sl_SI: četrti

en: last
sl_SI: zadnja

en: of each month
sl_SI: vsak mesec

en: Recurrences span from
sl_SI: Ponovitve Obsegajo

en: to
sl_SI: da

en: Events start from
sl_SI: Dogodki začeti od

en: All day
sl_SI: Ves dan

en: day(s)
sl_SI: dni

en: For a recurring event, a one day event will be created on each recurring date within this date range.
sl_SI: Za večkratne primeru bo enodnevni dogodek se ustvari na vsako ponavljajoče dan v tem časovnem obdobju.

en: This is a recurring event.
sl_SI: To je ponavljajoč se dogodek.

en: From
sl_SI: iz

en: Event starts at
sl_SI: Dogodek se začne ob

en: This event spans every day between the beginning and end date, with start/end times applying to each day.
sl_SI: Ta dogodek se razteza vsak dan med začetkom in koncem dneva, s start / end-krat za vsak dan.

en: Your Details
sl_SI: Vaši Podrobnosti

en: The event name. Example: Birthday party
sl_SI: Ime dogodka. Primer: Rojstni dan stranka

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Details about the event.
sl_SI: Podrobnosti o dogodku.

en: HTML allowed.
sl_SI: HTML dovoljeno.

en: Event Image
sl_SI: Dogodek slike

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Locations Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
sl_SI: Nimate nobenega atribute po meri, opredeljenih v kateri koli od vaših nastavitev Lokacije Manager predlogah. Prosimo, dodajte jim <a href='%settings page</a>

en: If you see any attributes under here, that means they're not used in Locations Manager formats. To add them, you need to add the custom attribute again to a formatting option in the settings page. To remove any of these depreciated attributes, give it a blank value and save.
sl_SI: Če vidite kakšne atribute pod tu, kar pomeni, da oni ne uporabljajo v formatih Lokacije Manager. Če jih želite dodati, morate znova dodajte atribut po meri na opcijo za formatiranje na strani z nastavitvami. Če želite odstraniti katerega od teh opuščenih atributov, da ga slepa vrednost in shranite.

en: No image uploaded for this location yet
sl_SI: Ni slike naložili na tej lokaciji še

en: If you're using the Google Maps, the more detail you provide, the more accurate Google can be at finding your location. If your address isn't being found, please <a='http://maps.google.com'>try it on maps.google.com</a> by adding all the fields below seperated by commas.
sl_SI: Če ste z uporabo Google Maps, podrobneje si zagotoviti, lahko bolj natančen Google znašati poiskati vašo lokacijo. Če se ne najdete vaš naslov, prosim <= 'http: //maps.google.com "> poskusite na maps.google.com </a> z dodajanjem vsa polja spodaj ločen z vejicami.

en: Location Name
sl_SI: Lokacija ime

en: The name of the location
sl_SI: Ime kraja

en: Details about the location.
sl_SI: Podrobnosti o lokaciji.

en: HTML Allowed.
sl_SI: HTML dovoljeni.

en: Location Image
sl_SI: Lokacija Image

en: Enter a ticket name.
sl_SI: Vnesite ime vozovnice.

en: Enter a maximum number of spaces (required).
sl_SI: Vnesite največje število mest (obvezno).

en: Available from
sl_SI: Dostopno od

en: Add a start or end date (or both) to impose time constraints on ticket availability. Leave either blank for no upper/lower limit.
sl_SI: Dodajte začetni ali končni datum (ali oboje), ki je naložena časovnih omejitev glede razpoložljivosti vozovnic. Pustite tudi prazno brez zgornje / spodnje meje.

en: and
sl_SI: in

en: Leave either blank for no upper/lower limit.
sl_SI: Pustite tudi prazno brez zgornje / spodnje meje.

en: Required?
sl_SI: Potrebno?

en: If checked every booking must select one or the minimum number of this ticket.
sl_SI: Če preverjati vsak booking mora izbrati eno ali minimalno število te vozovnice.
